Skocz do zawartości

Gdm Logowanie Bez Hasła |


Stiffler

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak zrobić żeby w gdm'ie dało się logować bez hasła? Tak jak w winxp ze klikam na uzytkownika i leci logowanie, a w związku z tym czy jest możliwość zrobienia czegos takiego własnie jak w m$'ie że zmieniam użytkownika bez zamykania aplikacji uprzedniego? Tam to się nazywa zmień, użytkownika, a w fc nie widziałem takiej opcji a fajny bajer ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

no właśnie w gdmsetup nie mam opcji zalogowanie bez hasła. Mam automatyczne logowanie albo po czasie. A ja chce kliknąć na nazwe użytkownika i wszystko. A po drugie nie chce w nowym oknie się logować. Chce tak jakby się wylogować ale tak naprawade wszystko dalej działa. Zmienić zalogować się na nowego użytkownika i tam żeby było czyste gnome i jego ustawienia. Później np. wrócić do tego co się dzieje u mnie. http://people.redhat.com/dfong/fc7graphics...FaceBrowser.jpg tutaj właśnie jest że "already logged in"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przelaczanie uzytkownikow o ktorym piszesz to Fast-user-switching

http://en.wikipedia.org/wiki/Fast_User_Switching

Niby ma byc dostepne w F7, ale to chyba dotyczy GNOME/GDM, bo jestem pewny, ze pod KDE/KDM jest taka opcja dostepna juz teraz w FC6 bo widzialem to kiedys u siebie... :)

 

A ekran logowania ktory Ci sie tak spodobal to FaceBrowser Login - w tej chwili link z fedoraproject.org prowadzi na strony Ubuntu, ale wydaje sie, ze chlopaki sa bardzo zdeterminowane zeby bylo to dostepne w F7...

 

Wszystko znalezione w 30 sekund dzieki uprzejmosci Mr. Googla gdm FaceBrowser ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...