Skocz do zawartości

Grafika 3D Na Virtualbox


Ada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam problem z odpaleniem gry na VirtualBox. Po próbie uruchomienia pojawia się komunikat :

Sorry, Your system does not support 3D graphics,

please check you hardware and system configeration
then try again.

Mam zainstalowane Guest Additions, ale nic to nie wnosi. Próbowałam pobierać też uaktualnienia do sterowników, choć podobno przy wirtualnej maszynie się tego nie robi, ale nic nie pomogło. Generalnie nie wiem, czy mam coś źle ustawione w tym VB czy tego się nie da rozwiązać, bo VB jest  po prostu taki i tej grafiki 3D lepszej siła z niego się nie wyciśnie... 

Co do danych dotyczących sprzętu itp to nie wiem co podawać, generalnie na VB win xp zainstalowałam. 

Jeśli macie jakieś pomysły to podzielcie się ze mną nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na VB z 3D nie da się poszaleć. Jeśli instalowałaś Guest Additions, to wiesz, że - jak wypisuje instalator - jest to element eksperymentalny.

Sądzę, że więcej i bardziej dokładnych informacji otrzymasz na forum VB, bo jest to problem związany ogólnie z grafiką maszyn wirtualnych a nie z systemem Fedora czy jakimkolwiek innym Linuksem. Juz sam fakt, że wsparcie 3D trzeba instalować na goszczonym systemie Windows w trybie awaryjnym wskazuje, że problem jest głęboki i nie prosty do rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...