Skocz do zawartości

Moja Aktualna Pasja :d


pniowek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się pochwalić swoją nowa pasją jaka rozwijam już trzeci rok. Jestem w trakcie budowy domu. Innych budujących się lub ciekawskich zapraszam na swojego bloga.  link (ponad: 120 wpisów, 7 tyś. odsłon, 400 zdjęć)

Znalazłem przyjemne miejsce by podzielić się z innymi tym co mnie cieszy. Zapraszam chętnych z pasją do dzielenia się sobą i swoją wiedzą z innymi. link

 

 

Czy ktoś jeszcze nie wyobraża sobie dnia bez linuksa i swojej pasji (hobby) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście moje jest raczej wręcz odmienne. Cała informatyzacja będzie sie opierała na jednym routerze wi-fi, z netem LTE. Zero kabli.. :D
Będą  mimo to dwa przewody po 20m. Jeden na wszelki wypadek od komina do salonu. Drugi od pieca c.o. do salonu, by mieć wgląd do sterownika ecoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

 

Czy ktoś jeszcze nie wyobraża sobie dnia bez linuksa i swojej pasji (hobby) ?

Popieram, programowanie i Linux to łączące się ze sobą słowa dużo lepiej niż programowanie i pewien-systen-na-W :P

Po za programowaniem jest też trochę grania oczywiście, chociaż nie wiem czy gry komputerowe/konsolowe (trochę na konsolach trochę na emulatorach) można zaliczyć jako hobby/pasję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Podejście moje jest raczej wręcz odmienne. Cała informatyzacja będzie sie opierała na jednym routerze wi-fi, z netem LTE. Zero kabli.. :D

Będą  mimo to dwa przewody po 20m. Jeden na wszelki wypadek od komina do salonu. Drugi od pieca c.o. do salonu, by mieć wgląd do sterownika ecoli.

 

Na etapie instalacji kable lepiej połóż. Czy będziesz korzystał z "kabla" czy wi-fi to inny problem. Faktem jest, że po tynkach niczego już nie położysz. Teraz nie pamiętam, ale koszt okablowania internetu wyniósł ok 200-500 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na etapie instalacji kable lepiej połóż. Czy będziesz korzystał z "kabla" czy wi-fi to inny problem. Faktem jest, że po tynkach niczego już nie położysz. Teraz nie pamiętam, ale koszt okablowania internetu wyniósł ok 200-500 złotych.

 

Ale po co ściany rozwalać? Skrętka spokojnie się zmieści pod listwę przypodłogową. Kosztuje grosze i nie wygląda najgorzej. U mnie zmieściłem nawet jakoś kabel koncentryczny do modemu (niestety operator zrezygnował z utrzymywania normalnej sieci ethernetowej), chocaż na załamaniach ściany wszedł tak na styk.

 

A moja pasja?

1_JPG_300x300_q85.jpg 3_JPG_300x300_q85.jpg

 

Pif paf! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Pif paf! :)

 

Rzuć sobie na wytrwałość - GM

4 - Gracz ostrzelany

Giniesz - GM

LJSYRak.gif

 

W pewnym sensie pasją chyba mogę też nazwać sesjowanie RPG, głównie D&D, ale generalnie nie gardzę systemami fantasy, czasami próbuję stworzyć własny silnik do sesji "kameralnych" (tak do 5-10 osób max).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie pasją chyba mogę też nazwać sesjowanie RPG, głównie D&D, ale generalnie nie gardzę systemami fantasy, czasami próbuję stworzyć własny silnik do sesji "kameralnych" (tak do 5-10 osób max).

 

Robisz za GM-a w D&D? Jak tak to współczuję. Milion statsów do wzięcia pod uwagę przy każdym rzucie kostkami ;) Neuroshima rulez(choć nie grałem chyba z 10 lat). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...