Skocz do zawartości

Rysio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie - czy są klienty sieci P2P bardiej anonimowe/bezpieczne od aMule ? Mam tutaj na myśli takie organizacje jak ZPAW czy RIAA.

Na razie "trzepią" na "Chomiku" czy DC+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem specjalnie fanem sieci torrent bo trzeba się logować na serwisach szukać torrentów i czasem jeszcze posyłać SMS, ale jest to jakaś mimo wszystko szansa.

 Jakoś wolę ED2K czy KAD. Szukasz, filtrujesz i ściągasz. Czytałem że jest iMule, może ktoś to instalował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z transmission bardzo prosty, przejrzysty i najważniejsze - nie karają za ściąganie tylko za rozpowszechnianie wiec ustawiasz sobie wysyłanie na 0 i jesteś czysty - a ten program to umożliwia.  

 

Polecam również serwis torrenty.org - owszem wysyłasz smsa ale tylko raz i nigdy wiecej - jedna zasada że jak sie nie zalogujesz np raz na 2 tyg to musisz wysłać drugi raz ale to jest zabezpieczenie przed lewymi kontami , pustymi i nie używanymi.  (_na prawdę_ → naprawdę) ORT jest tam wszystko, dużo polskiej treści też -  polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ustawiasz sobie wysyłanie na 0 i jesteś czysty

no to jak wszyscy w tenże sposób postąpią to jak ściągać. Mniemam że docelowo będzie coraz gorzej, miałem nadzieję że skoro powstają sieci

https://pl.wikipedia.org/wiki/Friend-to-friend czy też https://pl.wikipedia.org/wiki/Anonimowe_P2P

to nie jest tak źle i coś się znajdzie w repozytoriach w tymże temacie. Ale cóż na razie moja ostrożność bierze górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cóż na razie moja ostrożność bierze górę.

Jeśli korzystasz z P2P, torrenta czy innych do pobierania legalnych plików (np. do ściągnięcia najnowszego obrazu Fedory ;)), to nie ma się czego bać. Jeśli chcesz kraść np. prawa autorskie, to już inna sprawa i lepiej nie brnijmy dalej w tę dyskusję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...