Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pokaż Pełna Lokalizację Pliku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Toni

Toni

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 11:33

Do niedawna używałem Fedory 23 i tam w gnomie można było wyświetlić pełną lokalizacje do pliku a następnie ją skopiować i np. wklejać do terminala, dla mnie jako słabo zaawansowanego użytkownika Fedory była to bardzo przydatna opcja... Nie pamiętam gdzie się znajdowała, ale na pewno była a w Fedorze 25 nigdzie nie mogę jej znaleźć.  Została ona usunięta?

• 0

#2 SeeM

SeeM

Ekspert

• Użytkownicy
  • 1374 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 19:56

Do niedawna używałem Fedory 23 i tam w gnomie można było wyświetlić pełną lokalizacje do pliku a następnie ją skopiować i np. wklejać do terminala, dla mnie jako słabo zaawansowanego użytkownika Fedory była to bardzo przydatna opcja... Nie pamiętam gdzie się znajdowała, ale na pewno była a w Fedorze 25 nigdzie nie mogę jej znaleźć.  Została ona usunięta?

Kliknij ikonkę pliku prawym przyciskiem i wybierz kopiuj. Potem kliknij prawym przyciskiem na termial i wybierz wklej. Przeciąganie i upuszczanie też działa.

• 0
+

#3 Toni

Toni

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 27 listopad 2016 - 13:53

Kliknij ikonkę pliku prawym przyciskiem i wybierz kopiuj. Potem kliknij prawym przyciskiem na termial i wybierz wklej. Przeciąganie i upuszczanie też działa.

dzięki przydatne będzie to wiedzieć .  ale szkoda że usuneli tą opcję z gnoma .. mogłaby być przydatna... znam przypadek kiedy była....

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników