Skocz do zawartości

Zdjęcie

Słuchawki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 serol123

serol123

Początkujący

• Nowi użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 16:55

Witam

Posiadam laptopa acer do którego podłączyłem słuchawki i niestety nie działają. Ostatnio przy drugich słuchawkach wyskoczył komunikat, który zamknąłem i teraz nie wyskakuje przy podłączaniu ich. Czy wie ktoś jak włączyć ten komunikat aby można było włączyć słuchawki ?

Pozdrawiam

• 0

#2 SeeM

SeeM

Ekspert

• Użytkownicy
  • 1398 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 19:33

Jakie to są słuchawki? Zwykły minijack, czy bluetooth? Ja podobne rzeczy zwykle załatwiam instalując pavucontrol i wybieram słuchawki na karcie Urządzenia Wyjściowe. Piszę podobne, gdyż jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby pulseaudio nie przestawił wyjścia na słuchawki po ich podłączeniu.

• 0
+

#3 zibi743

zibi743

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 16:45

Witam

Posiadam laptopa acer do którego podłączyłem słuchawki i niestety nie działają. Ostatnio przy drugich słuchawkach wyskoczył komunikat, który zamknąłem i teraz nie wyskakuje przy podłączaniu ich. Czy wie ktoś jak włączyć ten komunikat aby można było włączyć słuchawki ?

Pozdrawiam

Ja mam najzwyklejsze słuchawki z mikrofonem podłączane do przedniego panelu w komputerze stacjonarnym.

Pierwszy raz je podłączyłem i nie było słychać przez nie głosu.

W kontroli głośności (pavucontrol) ustawiłem słuchawki (zakładka urządzenia wyjściowe) jako źródło odtwarzania dźwięku no i działały.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników