Skocz do zawartości

Jak Odzyskac Pendriva Po Wersji Live


leymann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem użytkownikiem Windowsa, kiedyś jednak z wielkim entuzjazmem śledziłem losy fedory, którą sukcesywnie instalowałem i użytkowałem do wersji 12, potem nie miałem już czasu i kompletnie zrezygnowałem z używania tego systemu na rzecz Windows 7. Jednak teraz po latach, chciałem zobaczyć jak fedora się zmieniła i jakie nowe opcje można w niej znaleźć, czy nadal trzeba używać terminala do montowania partycji windowsowskich itp. Postanowiłem sobie więc utworzyć na moim pendrive wersje Live. Uruchomiłem fedorę, pobawiłem się trochę po czym chciałem odzyskać swojego pendriva, ale jak to teraz zrobić? Mówię odzyskać ponieważ fedora podzieliła mi go na jakieś partycje, które nie są wykrywane w windowsie. Zainstalowałem oprogramowanie Acronis disk director, aby owe partycje pousuwać i utworzyć jedną w systemie NTFS. Jednak ku mojemu zdziwieniu po prostu się nie da, program wywala błędy i zawiesza windowsa, a po wyjęciu pendriva się odwiesza, jednak problem jak był tak jest, a ja dalej nie mam pendriva, którego mógłbym używać do swoich celów? Czy w takim wypadku da się jakoś ten pendrive uratować? Czy jest spisany na straty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...