Jump to content

apollos

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About apollos

 • Rank
  Młodszy Użytkownik
 1. Witam, Chciałem dziś zaktualizować Fedorę, aczkolwiek ukazał się taki komunikat: Domyślam się, że chodzi o Chrome'a. Czy jest sens omijać? Mam również problem z aktualizacją Firefoxa. Ukazuje taki komunikat: Pozdrawiam.
 2. Czyli teraz powinienem wywalić repozytoria związane z adobe flash player, jak i plugina, tak? Czy jeszcze jakieś inne pliki?
 3. 1. Powtarza się wszędzie x86_64, więc chyba 64-bitowy. 2. 11.0.1.152-1 3. Pod Chromium jest identycznie.
 4. Chyba 64-bitowy, ale dla pewności - jaka jest komenda by to potwierdzić?
 5. Okay. Dzięki za odpowiedź, temat do zamknięcia.
 6. Niestety, zrobilem sposobami, które opisywali @thof oraz @WalDo i dalej wyswietla sie jakby pomniejszone okienko youtube'a, z suwakami. Moze to cos z przegladarka? Ponadto zauwazylem, ze nie mam dzwieku przychodzacej wiadomosci na czacie. Edit: To samo jest przy filmach z vimeo.
 7. Generalnie to go pobierałem poprzez kliknięcie w informację, żebym pobrał tego plugina, po czym ściągnąłem ze strony Adobe najnowszą wersję w formacie rpm.
 8. Mhm, tylko, że mam niejeden system na komputerze, więc domyślnie mi się nie włączy najnowsza wersja. Czyli rozumiem, że mam korzystać z 2.6.40.6-0.fc15.x86_64?
 9. Dzięki za powyższe informacje. W takim razie nie będę usuwał. Powiedzcie tylko z której wersji korzystać? Fedora 15 czy Fedora (2.6.40.6-0.fc15.x86_64)?
 10. Witam, mam taki problem. Wykonałem aktualizację Firefoxa oraz Adobe Flash Playera. Wszystko wydawało się w porządku do momentu kiedy chciałem włączyć film z Youtube'a, wstawiony na Facebooka. Nie wiem czemu okienko z obrazem jakby nie mieści się i pojawiają się suwaki pion/poziom. Reinstal wtyczki nic nie pomógł. Od czego to może zależeć? Dodam, że problem występuje tylko na Linuxie, bo na Windzie wszystko jest w porządku.
 11. Witam. Jestem nowym użytkownikiem Fedory, tak więc zacząłem rozgryzać ten system na wszelkie możliwe sposoby. Wykonałem dziś m.in. aktualizację przy pomocy yum update. Po późniejszym restarcie komputera zobaczyłem nową pozycję w systemach podczas bootowania, mianowicie dodała mi się kolejna Fedora, tak więc na liście mam Windows, Fedora 15 oraz Fedora (2.6.40.6-0.fc15.x86_64). Czy mogę usunąć którąś z nich? Jeśli tak to którą i w jaki sposób? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...