Jump to content

Bokonon

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bokonon

 • Rank
  Początkujący
 1. Ja mam czystego gnome i w ciągu samego dzisiejszego dnia musiałem wykonać dwa twarde resety. Jak na to że używalem wyłącznie skype, chrome, empathy i rhythmboxa to dla mnie zupełnie nieakceptowalnie. Ponadto zarówno firefox jak i chrome pod fedorą wykazują u mnie jedną irytującą własność - jak bufforuje jakiś film, np z youtube to praktycznie nie da się (_kożystać_ → korzystać) ORT z internetu, dopóki nie załaduje całego filmu. Na win7 przy bufrowaniu 3-4 filmów da się nadal korzystać z komunikatora czy sprawdzić pocztę. Czy przesiadka z gnome na kde albo coś innego pomoże czy pozostaje mi zmiana dystrybucji na inną albo powrót na win?
 2. Mam od kilku dni zainstalowaną fedorę 16,64 bit. Szczerze mówiąc jestem średnio zadowolony ze stabilności systemu. Przesiadłem si z win7 z myślą że będzie to bardziej stabilny system a póki co jest odwrotnie:/ W ciągu kilku dni zdarzył mi się kilkakrotnie przy przechodzeniu w gnome do widoku "Podgląd" (tam gdzie przełącza się aktywne okna i pulpity) crash całego sytemu. Dźwięk zacina się, mysz i ekran staje w miejscu i pozostaje jedynie twardy restart systemu. Nie bardzo wiem dlaczego tak się dzieje ani nawet jak zabrać się za diagnozowanie problemu. Prosiłbym o pomoc. Komp na którym pracuję: Intel Xeon E5335 2Ghz (2 x 4 core) 4Gb Ram HDD: 250gb + raid5 (4 x 500gb) ATI radeon HD 5750 (sterownik: Gallium 0.4 on AMD JUNIPER)
 3. Mam problem z kominukatorem Empathy. Zainstalowałem Fedorę 16 64bit i stworzyłem sobie 2 konta w Empathy: facebookowe i GG. Z Facebookiem nie ma żadnego problemu natomiast po każdym restarcie komputera lista kontaktów GG wylatuje i trzeba dodawać je od nowa. Ponadto mimo przypisania aliasu osobie, podczas rozmowy podawany jest nr gg osoby z którą rozmawiam a nie przypisany alias. Proszę o pomoc
 4. Zainstalowałem sobie dwa dni temu Fedorę 16 w wersji 64 bit. Doinstalowałem pakiety do obsługi mp3. Mam jednak problem z Rhythboxem. Dość często przy ręcznej zmianie utworu program zawiesza się i nie pozostaje nic poza zamknięciem go i ponownym uruchomieniem. Zauważyłem że zdarza się to zwłaszcza jak ustawię sobie playlistę i w trakcie jej trwania każę programowi zagrać inny plik z biblioteki. Da się coś z tym zrobić? Ew. może ktoś polecić inny, bardziej stabilny odtwarzacz pod ten system?
×
×
 • Create New...