szef

@Administrator
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana szef w Rankingu w dniu 18 Luty 2012

szef posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral

O szef

 • Tytuł
  xxx

Profile Information

 • Płeć
 • Skąd
  Kraków
 1. Problemy związane z dostarczaniem poczty e-mail z forum zostały wyeliminowane.
 2. Informuję, że w dniu wczorajszym nasze forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji IPS4. Aktualnie mogą wystąpić problemy z dostarczaniem wiadomości e-mail w zakresie powiadomień i komunikatów wysyłanych przez system. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Wszelkie uwagi wynikające z wdrożenia nowej wersji proszę zgłaszać w tym temacie.
 3. Witam wszystkich użytkowników naszego forum. Chciałbym Was poinformować, że w ten weekend tj. 25- 26 marca forum fedora.pl będzie niedostępne z powodu prac konserwacyjnych i aktualizacyjnych. Z góry przepraszamy za niedogodności, jednocześnie informujemy, że postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność.
 4. @Zaba2 generalnie jeśli taka sytuacja się zdarzyła to możliwe, że zbyt długo pisałeś tego posta i twoja sesja się zakończyła (dostałeś time-out) i poszło zabezpieczenie w postaci komunikatu "Wallf 403: Possible attack detected".
 5. Generalnie sytuacja jest już opanowana i takowe błędy nie powinny się pojawiać w razie czego proszę o odpowiedz w tym temacie dzięki.
 6. Pewnie trzeba dodać regułę do mod_security poczekajmy na _PaTa z pewnością to naprawi.
 7. Witam forumowiczów ! W związku z ostatnimi informacjami dotyczącymi krytycznych błędów dotyczących rozszerzenia Tapatalk zostało ono dzisiaj zaktualizowane do najnowszej wersji. Testujcie i w razie problemów zgłaszajcie je w tym temacie.
 8. Witam wszystkich Dzisiaj na naszym forum została zamontowana obsługa TapaTalk. Testujcie i w razie problemów zgłaszajcie je w tym temacie.
 9. Witam wszystkich Dzisiaj nasze forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji tj. 3.4.5 - Wszelkie błędy i uwagi proszę zgłaszać w tym temacie.
 10. Tak był błąd w działaniu rozszerzenia odpowiadającego za wyświetlanie kategorii. Teraz już wszystko działa.
 11. Witam Już wszystko jest naprawione i działa jak należy.
 12. Dzięki za info. W takim razie Panie Administratorze będę to jeszcze testował
 13. WalDo powinno teraz już wszystko działać. Przetestuj u siebie.
 14. _PaT już to naprawił dzięki.
 15. WalDo Edytowanie postu powinno już działać normalnie, tak samo zapisywanie podczas edycji. Zobacz jak to u Ciebie wygląda teraz