Jump to content

przemusqo

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About przemusqo

 • Rank
  Początkujący

Previous Fields

 • Ulubiona dystrybucja
  Fedora/Mint
 • Środowisko graficzne
  Xfce
 • GG
  21962283

Profile Information

 • Skąd
  Zawiercie
 1. Wiem, ponieważ sprawdziłem u innego użytkownika tego samego dostawcy. Co do semodule - próbowałem kilkadziesiąt razy i nic. SElinux jest wyłączony. PS. Może to być wina sterownika forcedeth? PS2. Jak ustawić DNS na dynamiczny?
 2. Edit co do firewalla ifconfig iwconfig Przy drugim poleceniu pojawił się błąd: DNS jest sprawny. Korzystam z Google Chrome.
 3. No właśnie nie działa. Połączenie jest, ale z żadną stroną się nie łączy. Nie próbowałem uruchomić jako root dhclient, interfejs podniesiony, firewall nie blokuje ruchu. SELinux Alert Browser Połączenie przewodowe. Chipset Ethernet controller: NVIDIA Corporation MCP79 Ethernet (rev b1)
 4. Witam wszystkich. Od kilku dni borykam się z brakiem połączenia z Internetem. Automatyczne pobieranie ustawień nie umożliwia dostępu do sieci jak i wpisanie IP i reszty. Według dostawcy wszystko jest ok. Zrobienie porządku w systemie jak i świeża instalacja nic nie dały. Karta sieciowa działa w 100%. Zrobiłem również aktualizację, która także nic nie dała. PS. Czy w katalogu 'etc' powinien znajdować się plik o nazwie netcfg bądź netconfig?? PS2. Jeśli dałem w złym dziale, proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
 5. przemusqo

  Zmiana Docelowego Katalog Instalacji Programu

  Wielkie dzięki WalDo za pomoc
 6. przemusqo

  Zmiana Docelowego Katalog Instalacji Programu

  Instalacja przez yum. Myślałem nad odzyskaniem miejsca, lecz nie bardzo wiem co mogę usunąć/odinstalować. I nie przewidziałem wystarczającej ilości miejsca dla partycji root.
 7. Witam. Potrzebuje zainstalować program, który mi jest potrzebny, jednak nie mam już wolnej przestrzeni. Dlatego moje pytanie brzmi: czy można zmienić docelowy katalog instalacji? Jeśli tak to bardzo proszę o wskazówki jak to zrobić.
×