Jump to content

mgar93

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mgar93

 • Rank
  Początkujący
 1. Pobrałem najnowszego VirtualBox-a (VirtualBox-4.2-4.2.18_88780_fedora18-1.x86_64.rpm) ze strony virtualbox.org. Po instalacji i utworzeniu maszyny wirtualnej wywalił błąd aby zrekompilować kernel, co wcześniej nie zdarzało się na czystym systemie, jeszcze bez żadnej aktualizacji. Nie mogłem tego zrobić dopóki nie zainstalowałem DKMS-a. Po poprawnym zainstalowaniu systemu na wirtualce, puściłem instalację Guest Additions. Po restarcie maszyny podłączyłem pendrive i jak potem pisałem sterownik windowsowski wywalił błąd. Próbowałem kilka razy formatować Fedorę, wrócić do Fedory 18, lecz ten sam problem występuje. Na maszynie testowałem Windows XP i Windows 7. Sytuacja się powtarza. Przy instalacji Virtualbox-a nie było żadnych błędów.
 2. Cześć. Od kilku tygodni mam problem z dodaniem do maszyny wirtualnej (obojętnie jaki system) urządzeń usb. Zainstalowałem potrzebne oprogramowanie, wszystkie sterowniki się zainstalowały, jednak gdy podpinam np. pendrive do wirtualki, to oczywiście system wykrywa go, pokazuje jego nazwę, jednak nie uruchomi go, gdyż w menadżerze zadań (Windows 8) wywala błąd, że nie może urządzenia uruchomić. Sprawdziłem na laptopie w firmie i jest ten sam problem. Dziś skojarzyłem, że problem występuje także w VirtualBoxie zainstalowanym na Windows 7, więc problem jest bardziej globany.
 3. Czy ktoś już próbował zainstalować komunikator gg na Fedorze. Wyszła już wersja na linux-a, lecz tylko na Ubuntu i stąd moje pytanie czy na fedorze też pójdzie oraz jak to zrobić?
×
×
 • Create New...