Jump to content

wienek

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wienek

 • Rank
  Początkujący
 1. wienek

  Aurox Na Nowo?

  Wiem. Postanowiłem, że nie będę pracował na Auroxem. Zacząłem tworzyć własną dystrybucję już nie na bazie Auroxa. Skończyłem z nim. Teraz moja przyszła dystrybucja będzie innowacyjna. Zrozumiałem w czasie pracy, że jak zmienię kernel to wszystko się rozsypie. A poza tym mam bardzo dobry pomysł na nową dystrybucję i już zacząłem prace nad nią. W sumie 8 lat to mnóstwo czasu, gdybym w 2006 roku zaczął prace to owszem, udało by się. Ale jest 2014, a ja postanowiłem stworzyć nową dystrybucję linuxa. Będzie innowacyjna ale i stabilna, przyjazna użytkownikowi i bezpieczna. Aurox raczej jest już niereformowalny i nic się z nim nie da zrobić.
 2. wienek

  Aurox Na Nowo?

  Bo istnieje możliwość, że się uda. A ta wartość to: właśnie ta możliwość. Widzisz, staram się zrealizować wizję nowej, własnej dystrybucji.
 3. wienek

  Aurox Na Nowo?

  Wiem że jest ryzyko iż wszystko może się rozpaść, ale istnieje możliwość że tak się nie stanie. Cóż, rozumiem że istnieje duże ryzyko. Jednak warto będzie spróbować.
 4. wienek

  Aurox Na Nowo?

  Raczej wiem, że Aurox jest przestarzały ale można by na nim oprzeć swoją własną dystrybucję. Tzn. zmodyfikować pliki, dodać własne, nowe repozytoria. Wiem, że brzmi to dziwnie ale jest szansa, tylko jest sporo roboty. I wiem, że równie dobrze mógłbym tworzyć własną dystrybucję na bazie innej, ale myślę, że da się coś jeszcze zrobić z Auroxem. Ale już zabrałem się do pracy.
 5. wienek

  Revisor- Problem

  Szkoda bo mógł ułatwić trochę tworzenie remiksu dla znajomych. Czyli że pozostaje tylko możliwość tworzenia remiksu bez GUI.
 6. wienek

  Aurox Na Nowo?

  Witam. Ostatnio znalazłem w domu płytkę z Auroxem 12. Wiem że Aurox już nie jest rozwijany (od 2006 roku jest martwy). Mam jednak pewien dość możliwy pomysł, a mianowicie stworzyć na jego podstawie nową dystrybucję. Na początku planuję: 1. Zmienić stary kernel na nowy. 2.Zmodyfikować pliki i dodać nowe, własne pliki. 3. Dodać nowe repozytoria usuwając stare (niektóre zamienić na nowsze) Jest to tylko fragment całego planu jak na nowo stworzyć (lub raczej odrodzić) Auroxa. Wiem że może to być bardzo ogólnie przedstawione, ale cały projekt mam dokładnie rozplanowany.
 7. wienek

  Revisor- Problem

  A czy są jakieś inne narzędzia zastępujące go?
 8. wienek

  Revisor- Problem

  Witam. Ostatnio podjąłem decyzję o stworzeniu remiksu fedory 20 dla znajomych. Jednak kiedy używam Revisora i wpisuję hasło to Revisor się nie włącza. Tzn. po wpisaniu hasła znika pierwsze okienko i już dalej się nic nie włącza, nic nawet jedno okienko. I nie wiem nadal w czym tkwi problem. Mam fedorę 20. Co należy zrobić aby Revisor działał normalnie? Proszę o pomoc.
×