Skocz do zawartości

NoRobot

Użytkownicy
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana NoRobot w Rankingu w dniu 12 Wrzesień 2017

NoRobot posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

2 Neutral

O NoRobot

 • Tytuł
  Użytkownik

Previous Fields

 • Ulubiona dystrybucja
  Fedora i Antergos
 • Środowisko graficzne
  GNOME

Contact Methods

 • Strona www
  https://drive.google.com/drive/folders/0B3nJA-R2quareC1rVDljckt5NUk

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Z łąk, pól i lasów.
 • Zainteresowania
  Fotografia, grafika cyfrowa, informatyka, wycieczki rowerowe - kontakt z naturą, dobre filmy, które coś wnoszą do mojego życia i takie książki.

Ostatnie wizyty

898 wyświetleń profilu
 1. NoRobot

  Zablokowana aktualizacja pakietu

  To znaczy tylko cierpliwość może mi pomóc
 2. Problem: cannot install the best update candidate for package gstreamer1-plugins-ugly-1.12.2-1.fc26.x86_64 - nothing provides gstreamer1-plugins-ugly-free(x86-64) = 1.12.3 needed by gstreamer1-plugins-ugly-1.12.3-1.fc26.x86_64 ====================================================================================================================================================== pakiet Arch. Wersja Repoz. Rozm. ====================================================================================================================================================== Pomijanie pakietów z uszkodzonymi zależnościami: gstreamer1-plugins-ugly x86_64 1.12.3-1.fc26 rpmfusion-free-updates 196 k Podsumowanie transakcji ====================================================================================================================================================== Pominięcie 1 pakiet Nie ma nic do zrobienia. Już drugi dzień mi coś takiego wyskakuje i nie bardzo wiem co z tym zrobić. Czy ktoś z Was coś wie na ten temat?
 3. NoRobot

  Natrętne zgłasznie błędów w F26

  OK Dzięki A można to całkiem wyłączyć?
 4. Za każdym razem jak się loguję na swoje konto, to mam komunikat, że pulse audio niespodziewanie zakończył działanie. Zgłaszam ten błąd i ... sytuacja się powtarza przy kolejnym logowaniu. Czy ktoś mógłby mi pomóc w sprawie pozbycia się tego zapętlenia? Kiedyś chyba była opcja zgłaszania takich błędów automatycznie...
 5. Czy ktoś może mi powiedzieć co mam doinstalować do F26 plazma, żeby w menu Dolphin-a były działania z uprawnieniami roota?
 6. NoRobot

  Problem z Xsane

  $ scanimage -L device `v4l:/dev/video0' is a Noname Integrated Camera virtual device Moje urządzenie, to drukarka sieciowa i nie miałem dotąd z nią problemów. Problem rozwiązany: trzeba było zainstalować pakiet libsane-hpaio i wszystko jest już OK
 7. NoRobot

  Problem z Xsane

  Mam problem ze skanowaniem. System widzi moje urządzenie HP Officejet 4622 jako drukarkę, ale Xsane podłącza się jedynie do kamerki w moim laptopie. Czy ktoś wie jak można ręcznie skonfigurować Xsane i podłączyć moje urządzenie jako skaner? W poprzednim laptopie nie było kamerki i Xsane konfigurował się prawidłowo.
 8. NoRobot

  Fedora media writer

  To wiem, bo przez kilka lat korzystałem z tej dystrybucji i musiałem poznać jej tajniki
 9. NoRobot

  Fedora media writer

  Przez długi czas byłem w Archu i tam takich "nowości" nie było. Arch ma wszystko co najnowsze z kernelem na czele i jest bardzo stabilny. Do Fedory mam jednakże wielki sentyment, bo zaczynałem od Auroxa i FC2 albo FC3, a poza tym Fedora ma taki potencjał dodatków do Gimpa w którym ciągle pracuję, że wróciłem do niej. Poza tym do systemu opartego na RPM-ach łatwiej coś doinstalować z zewnętrznych zasobów, a w Archu to czysta alchemia.
 10. U mnie nie ma opcji zoom ikon, tylko tła i ekranu blokady, a ikony ułożyłem tak, jak mi pasowało i Gnome to zapamiętało.
 11. Czy ktoś może mnie wtajemniczyć gdzie jest plik konfiguracyjny do pulpitu Gnome, w którym mógłbym zapisać miejsce dla ikon? Mam problem, bo przy starcie systemu uciekają mi w pobliże lewego górnego rogu ekranu , a ja bym chciał je widzieć troszkę bliżej środka.
 12. Nie wiem, czy to jest właściwe miejsce na ten temat, ale mam pytanie: gdzie się można dowiedzieć o tym, że i od kiedy kolejna wersja Fedory już nie będzie wspierana? Chodzi mi o to, do kiedy będzie wspierana F25, której obecnie używam pod postacią dystrybucji Korora 25?
 13. NoRobot

  Fedora media writer

  Był czas, że na Fedorze ten program bardzo dobrze pracował. Teraz przestał - wyszliśmy na wyższy poziom Suse Image writer też jest super i tylko on mi pozostaje. Dopóki develperzy Fedory nie przestaną sobie robić jaj z użytkowników tego systemu i częstować ich kolejnym kronkielem, to będziemy zmuszeni kombinować.
 14. NoRobot

  Fedora media writer

  To jest bardzo przydatny program i często z niego korzystałem ... do czasu. Obecnie i pod Xorgiem i pod Waylandem wywala mi się - okno nagle się zamyka. Korzystam obecnie z F25. Czy ktoś ma jakieś konstruktywne sugestie na ten temat? Kiedy Fedora będzie systemem godnym polecenia? Wybierz wolność. Wybierz Fedorę. Mniej ustawiania, więcej innowacji. Wybierz rodzaj Fedory dostosowany do swoich potrzeb i od razu zabierz się do pracy. Ha, Ha, Ha
×