Jump to content

szalon

Nowi użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szalon

 • Rank
  Początkujący
 1. Mam problem z dockerem. Po wpisaniu komendy dockerd zatrzymuje się na INFO[0004] API listen on /var/run/docker.sock Jak zrobić aby docker uruchamiał się przy startcie systemu ? A może nie chodzi tutaj o dockera tylko po prostu o stronę którą zainstalowałem poprzez dockera? Tzn nie rozumiem do konca mechanizmu działania? Docker jest potrzebny do isntalacji czy również do "utrzymania" serwera localhost ?
 2. po prostu chce testowac wlasne stronki na localhoscie. I juz mam problem. Wczoraj udalo mi sie zainstalowac wkoncu discourse a dzisiaj nie moge go wlaczyc. Tzn localhost nie dziala.Zalogowlem sie na konto localhost , probuje zrestartowac dockera ale wyswielta ze nie jest wlaczany .. ok widze ze dockera manuanie sie uruchamia instrukcja dockerd , pytanie, jak zrobic zeby to przy starcie systemu sie wlaczalo ? czy nie jest to zalecane ? czy wgle taki "prosty serwer" bylby ok na stronke www juz w sieci? Co z zabezpieczeniami itp? Jakie one są ? Jak się je włączą? Czy rozjaśnicie mi tak poniekąd ?? Pozdrawiam
 3. Witam Jestem trochę zielony ale się uczę W czym lepszy jest Debian a w czym Ubuntu ? Fajnie wygląda ta fedora może zostanę dłużej z nią ;-)
×
×
 • Create New...