Jump to content

jacob_03

Nowi użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jacob_03

 • Rank
  Początkujący
 1. Może to śmieszne zabrzmi, ale ja planuję od teraz na serio zająć się Javą. Ogólnie to było wiele prób, ale zawsze coś się nie udawało. Teraz np. chciałem oszczędzić na komputerze i chciałem go mieć do wszystkiego, (dlatego wybrałem gamingowy) i już dwa problemy: raz komputer zdecydowanie za słaby(zdecydowanie procesor ma za mało rdzeni i jest mało pamięci ram), a 2 jestem zmuszony do korzystania z windowsa. Oczywiście jak czegoś nie będę wiedzieć to się do Ciebie odezwę.
 2. Może to śmieszne zabrzmi, ale ja planuję od teraz na serio zająć się Javą. Ogólnie to było wiele prób, ale zawsze coś się nie udawało. Teraz np. chciałem oszczędzić na komputerze i chciałem go mieć do wszystkiego, (dlatego wybrałem gamingowy) i już dwa problemy: raz komputer zdecydowanie za słaby(zdecydowanie procesor ma za mało rdzeni i jest mało pamięci ram), a 2 jestem zmuszony do korzystania z windowsa.a Przez przypadek mi się zdublowało. Post do usunięcia.
 3. Dziękuję za odpowiedź. W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak poszukać trochę innej konfiguracji. Teraz przynajmniej wiem, za czym się rozglądać.
 4. Mam taki problem, że mój aktualny komputer ma spore problemy z obsługą jakiegokolwiek linuxa(To jest typowo "gamingowy komputer" za ok. 2400zł). Potrzebuję komputer do programowania (głównie Java) i mam pytanie: czy ten zestaw będzie dobry pod fedorę? https://www.morele.net/komputer-morele-pro-studio-p1000-r7-2700x-x470-p1000-32gb-ram-512gb-m-2-pcie-2tb-hdd-5951102/ Chyba, że znacie jakieś jakieś lepsze rozwiązanie. Z chęcią zobaczę wasze propozycje.
×
×
 • Create New...