Jump to content

KomarJazdek

Nowi użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About KomarJazdek

 • Rank
  Początkujący
 1. Witam. Na grupie linuksowej został mi polecony Asus BT-400. Jest to adapter Bluetooth. I moje pytanie - jak go skonfigurować by działał na Fedorze. Sterowniki, ich instalacja i wszystko co trzeba zrobić, by działał krok po kroku. Ma to być prezent świąteczny. 64 bitowa Fedora. Specyfikacji nie znam bo to nie mój komputer. Fedora też nie najnowsza, ale mogę zaktualizować. Z góry dziękuję.
 2. Witam. Pytam dlatego że zawsze po prostu ściągałem iso i w terminalu sha256sum [Fedora.iso] | grep "suma hash podana na stronie". To wystarcza?
 3. Dzięki wielkie
 4. Witam. Na początek się przedstawię. Mam na imię Michał, mam 16 lat i mieszkam w Krakowie. Fedora (a konkretniej 27-ka) była moją pierwszą dystrybucją. Potem skakałem po różnych, a ostatecznie osiadłem na Fedorze. Przejdźmy do mojego pytania Na stronie Lutrisa znalazłem dużo instalatorów gier. Ściągnąłem Robloxa(i tak zresztą nie zadziałał) ale zauważyłem dużo instalatorów gier komercyjnych. Czy to oznacza że Lutris zawiera pirackie wersje gier? Jest to oprogramowanie open source więc chyba wirusów nie powinienem się w nim obawiać, ale dla pewności spytam. Czy istnieje zagrożenie ściągając nawet darmowe gry, jak właśnie roblox? Ze strachu zrobiłem sudo dnf remove i usunąłem lutrisa ale roblox został. Chcę się upewnić. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...