Jump to content

perkoz

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

perkoz last won the day on February 8

perkoz had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About perkoz

 • Rank
  Młodszy Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak w temacie. Po uruchomieniu GIMP ma stadardowo ciemny motyw, ale jak się wejdzie w ustawienia jest biało i nie widać treści.
 2. Nie to nie lista otwartych okien. Niezależnie od tego co jest w panelu czy task manager czy zwykłe ikony zawsze thunderbird otwiera się jako nowe wystąpienie i ikona jest podwójnie. Dlatego sprawdzałem w innych dystrybucjach i tam nie ma z tym problemu.
 3. Możliwe że to pomoże odnośnie akcji, ale problem z podwójna ikoną pozostaje i jedno z drugim się nakłada.
 4. W Fedorze 33 i 34 z KDE uruchamiając Thunderbirda na panelu wyskakuje kolejna ikona programu zamiast podświetlić tą która jest przypięta do panelu. Firefox uruchamia się normalnie. Do tego po kliknięciu prawym klawiszem myszy na ikonie TB nie ma żadnych opcji a normalnie powinny być dwie m.in. 'utwórz nową wiadomość'. Sprawdziłem na trzech innych dystrybucjach z KDE i tam nie ma tej przypadłości. Czy da się coś z tym zrobić?
 5. Po dzisiejszej aktualizacji kernela do 5.10.13-200 wróciło wszystko do normy. Dziękuje wszystkim za pomoc.
 6. UNIT LOAD ACTIVE SUB DESCRIPTION 0 loaded units listed.
 7. W pliku grub mam już opcję GRUB_CMDLINE_LINUX="rhgb quiet"
 8. Przy uruchamianiu mam do wyboru trzy kernele więc sprawdziłem na każdym i faktycznie przy dwóch ostatnich wywala te komunikaty a przy tym pierwszym uruchamia się normalnie. Zobaczę czy po kolejnych aktualizacjach będzie dobrze.
 9. Witam. Po ostatnich aktualizacjach Fedory 33 przy uruchamianiu i zamykaniu systemu cały czas wyświetlają się informacje o uruchamianych usługach a wcześniej było tak fajnie tylko logo Fedory i kółeczko animowane. Co można z tym zrobić? W plikach nie było nic grzebane.
 10. Witam. mam problem z zainstalowaniem Fedory 32. Wbudowany w instalator program do partycjonowania niestety za zadne skarby nie pozwala mi utworzyc punktow montowania o wybranych przeze mnie wielkosciach partycji BTFRS. Jak juz udalo sie utworzyc punkt montowania pod system, pozniej tworze osobno na home i wtedy laczy mi to w jedna partycje. Nie moge ustawic nic po swojemu nawet partycji EFI. Wybor z automatu mnie nie zadowala. Probowalem nawet utworzyc w zewnetrznym programie partycje ale nie da sie ich wybrac podczas instalacji fedory. Czy zawsze sa takie problemy przy jej instalacji, czy moge ja jakos zmusic by zainstalowala sie z takimi partycjami jak sobie chce ustalic?
×
×
 • Create New...