Jump to content

perkoz

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by perkoz

 1. Po dzisiejszej aktualizacji kernela do 5.10.13-200 wróciło wszystko do normy. Dziękuje wszystkim za pomoc.
 2. UNIT LOAD ACTIVE SUB DESCRIPTION 0 loaded units listed.
 3. W pliku grub mam już opcję GRUB_CMDLINE_LINUX="rhgb quiet"
 4. Przy uruchamianiu mam do wyboru trzy kernele więc sprawdziłem na każdym i faktycznie przy dwóch ostatnich wywala te komunikaty a przy tym pierwszym uruchamia się normalnie. Zobaczę czy po kolejnych aktualizacjach będzie dobrze.
 5. Witam. Po ostatnich aktualizacjach Fedory 33 przy uruchamianiu i zamykaniu systemu cały czas wyświetlają się informacje o uruchamianych usługach a wcześniej było tak fajnie tylko logo Fedory i kółeczko animowane. Co można z tym zrobić? W plikach nie było nic grzebane.
 6. Witam. mam problem z zainstalowaniem Fedory 32. Wbudowany w instalator program do partycjonowania niestety za zadne skarby nie pozwala mi utworzyc punktow montowania o wybranych przeze mnie wielkosciach partycji BTFRS. Jak juz udalo sie utworzyc punkt montowania pod system, pozniej tworze osobno na home i wtedy laczy mi to w jedna partycje. Nie moge ustawic nic po swojemu nawet partycji EFI. Wybor z automatu mnie nie zadowala. Probowalem nawet utworzyc w zewnetrznym programie partycje ale nie da sie ich wybrac podczas instalacji fedory. Czy zawsze sa takie problemy przy jej instalacji, czy moge ja jakos zmusic by zainstalowala sie z takimi partycjami jak sobie chce ustalic?
×
×
 • Create New...