Jump to content

Sorror

@Administratorzy
 • Content Count

  2,020
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Sorror last won the day on November 5 2016

Sorror had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About Sorror

 • Rank

Contact Methods

 • Strona www
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Skąd
  Wrocław / Stockholm

Recent Profile Visitors

15,717 profile views
 1. @SeeM Obaj mamy rację, bo RH ląduje w chmurze IBM, ale CEO RH raportuje bezpośrednio do CEO IBM. A o biurokracji IBM-a we Wrocławiu (gdzie jest go sporo) krążą już legendy, to swoją drogą.
 2. Póki co nic się nie zmieni, RH będzie niezależną jednostką raportującą bezpośrednio do pani prezes holdingu. Ogólnie klimat sprzyja aktualnie opensource, czego przykładem może być zakup githuba przez MS, także nie bałbym się na zapas.
 3. Sorror

  Poznajmy Się

  Ponieważ wątki tego typu służą już jedynie spamerom do nabijania postów, zamykam. Swoją drogą ten wątek to piękny przykład ewolucji Internetu. Z każdym rokiem coraz to większe bagno
 4. Sorror

  Dowcipy

  Spamerzy poblokowani, a wątek zamykam.
 5. Z tym wpisowym to troszkę przegięcie moi drodzy. Akcja sama w sobie bardzo sympatyczna, ale płacić 20-30zł za możliwość biegania po publicznym parku oraz "otrzymywania informacji dotyczących ofert pracy w branży IT oferowanych przez spółkę IT Kontrakt sp. z o.o."? Na przyszły rok sugerowałbym konsultację z dobrym event managerem, ponieważ takie rzeczy da się robić ciut lepiej. Niemniej, zamierzam się przebiec, więc do zobaczenia.
 6. http://forum.fedora.pl/topic/24239-regulamin-dzialu-ogloszenia/
 7. Lektura: http://docs.fedoraproject.org/en-US/Fedora/20/html/Power_Management_Guide/index.html Szczególnie #2, a jeszcze szczególniej: http://docs.fedoraproject.org/en-US/Fedora/20/html/Power_Management_Guide/tuned.html
 8. http://forum.fedora.pl/topic/24239-regulamin-dzialu-ogloszenia/ Każdy użytkownik, tym bardziej nowy na forum, powinien zadbać o jakość swojego ogłoszenia. Twoje to śmiech na sali i gdybym tematu nie wyrzucił do kosza, nie mógłbyś i tak liczyć na czyjekolwiek zainteresowanie. Zapraszam ponownie, już z wersją pokazującą minimum wysiłku.
 9. Nie żyjemy w 16-to wiecznym chanacie. W EU nie istnieje temat przymusu zakupienia towaru, jeśli wykorzystujemy go w celach komercyjnych. Jeśli autor darmowego oprogramowania wydał je na licencji pozwalającej na użytkowanie komercyjne, możemy to robić bez jakichkolwiek obaw. Temat zapewne wziął się z sytuacji, kiedy z różnych możliwych powodów należy określić wartość mienia firmy, przedstawić koszt uzyskania przychodu, lub co tam jeszcze. Programy w tych celach wykorzystywane (tak samo jak większość programów do fakturowania) zazwyczaj nie pozwalają na wprowadzenie wartości zerowej. Dodatkowo istnieje coś takiego, jak uzyskanie przychodu z nieodpłatnego świadczenia, co wiąże się z obowiązkiem podatkowym - to też może zamącić ludziom w głowach. Niemniej wykładnia prawna jest taka, że darmowe oprogramowanie za takie nieodpłatne świadczenie się nie uważa.
 10. Ktokolwiek Ci tego nie powiedział, poproś go o podstawę prawną
 11. Jasne, że może. Jako, że nie mam pojęcia czym jest DWS założyłem jednak, że może istnieć konflikt (np. jeśli serwowana jest osobna usługa na porcie z qlproxy.conf). @nikita: port możesz zmienić w qlproxy.conf, z :80 na np. 6283 i łączyć się przez proxy.diladele.lan:6283 Pokaż jeszcze co zwraca: sestatus
 12. Łączysz się nie określając portu, zatem wypluwa Ci domyślnego Apachowego vhosta. Możesz albo zmienić 80 na coś innego w qlproxy.conf, albo w configu Apacha.
 13. Ja to w ogóle chyba pierwszego posta nie przeczytałem, ha ha
×
×
 • Create New...