Skocz do zawartości

Sorror

@Administrator
 • Zawartość

  2017
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Sorror w Rankingu w dniu 5 Listopad 2016

Sorror posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

18 Good

O Sorror

 • Tytuł

Contact Methods

 • Strona www
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Skąd
  Wrocław / Stockholm

Ostatnie wizyty

14741 wyświetleń profilu
 1. Portal

  Słuchajcie WalDo, dobrze mówi
 2. Zmiany Na Forum

  Kontaktu generalnie nie ma, tzn dla osób niezalogowanych Z mod_security niestety musimy żyć, koledzy administrujący serwerem widzą w nim wartośc dodaną.
 3. Zmiany Na Forum

  W mojej opinii mod_security to porażka.
 4. Własna Chmurka

  Niet, nie rozdrabniamy działów, zapotrzebowania i odpowiedniej aktywności brak
 5. Poznajmy Się

  Ponieważ wątki tego typu służą już jedynie spamerom do nabijania postów, zamykam. Swoją drogą ten wątek to piękny przykład ewolucji Internetu. Z każdym rokiem coraz to większe bagno
 6. Dowcipy

  Spamerzy poblokowani, a wątek zamykam.
 7. Z tym wpisowym to troszkę przegięcie moi drodzy. Akcja sama w sobie bardzo sympatyczna, ale płacić 20-30zł za możliwość biegania po publicznym parku oraz "otrzymywania informacji dotyczących ofert pracy w branży IT oferowanych przez spółkę IT Kontrakt sp. z o.o."? Na przyszły rok sugerowałbym konsultację z dobrym event managerem, ponieważ takie rzeczy da się robić ciut lepiej. Niemniej, zamierzam się przebiec, więc do zobaczenia.
 8. Sprzedam Mieszkanie W Nowym Sączu

  http://forum.fedora.pl/topic/24239-regulamin-dzialu-ogloszenia/
 9. Wydłużanie Czasu Pracy Na Baterii

  Lektura: http://docs.fedoraproject.org/en-US/Fedora/20/html/Power_Management_Guide/index.html Szczególnie #2, a jeszcze szczególniej: http://docs.fedoraproject.org/en-US/Fedora/20/html/Power_Management_Guide/tuned.html
 10. [Szukam] Programista Php

  http://forum.fedora.pl/topic/24239-regulamin-dzialu-ogloszenia/ Każdy użytkownik, tym bardziej nowy na forum, powinien zadbać o jakość swojego ogłoszenia. Twoje to śmiech na sali i gdybym tematu nie wyrzucił do kosza, nie mógłbyś i tak liczyć na czyjekolwiek zainteresowanie. Zapraszam ponownie, już z wersją pokazującą minimum wysiłku.
 11. Czy Fedory Można Używać Do Celów Komercyjnych?

  Nie żyjemy w 16-to wiecznym chanacie. W EU nie istnieje temat przymusu zakupienia towaru, jeśli wykorzystujemy go w celach komercyjnych. Jeśli autor darmowego oprogramowania wydał je na licencji pozwalającej na użytkowanie komercyjne, możemy to robić bez jakichkolwiek obaw. Temat zapewne wziął się z sytuacji, kiedy z różnych możliwych powodów należy określić wartość mienia firmy, przedstawić koszt uzyskania przychodu, lub co tam jeszcze. Programy w tych celach wykorzystywane (tak samo jak większość programów do fakturowania) zazwyczaj nie pozwalają na wprowadzenie wartości zerowej. Dodatkowo istnieje coś takiego, jak uzyskanie przychodu z nieodpłatnego świadczenia, co wiąże się z obowiązkiem podatkowym - to też może zamącić ludziom w głowach. Niemniej wykładnia prawna jest taka, że darmowe oprogramowanie za takie nieodpłatne świadczenie się nie uważa.
 12. Widać blaster44 ma domyślnie coś innego.
 13. Czy Fedory Można Używać Do Celów Komercyjnych?

  Ktokolwiek Ci tego nie powiedział, poproś go o podstawę prawną
 14. Jasne, że może. Jako, że nie mam pojęcia czym jest DWS założyłem jednak, że może istnieć konflikt (np. jeśli serwowana jest osobna usługa na porcie z qlproxy.conf). @nikita: port możesz zmienić w qlproxy.conf, z :80 na np. 6283 i łączyć się przez proxy.diladele.lan:6283 Pokaż jeszcze co zwraca: sestatus
 15. Łączysz się nie określając portu, zatem wypluwa Ci domyślnego Apachowego vhosta. Możesz albo zmienić 80 na coś innego w qlproxy.conf, albo w configu Apacha.
×