Jump to content

Sorror

@Administrator
 • Content Count

  2,020
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Sorror last won the day on November 5 2016

Sorror had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About Sorror

 • Rank

Contact Methods

 • Strona www
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Skąd
  Wrocław / Stockholm

Recent Profile Visitors

15,300 profile views
 1. Raczej nie liczyłbym na nowe wiki. PS. Ja tam nie mam admina.
 2. @SeeM Obaj mamy rację, bo RH ląduje w chmurze IBM, ale CEO RH raportuje bezpośrednio do CEO IBM. A o biurokracji IBM-a we Wrocławiu (gdzie jest go sporo) krążą już legendy, to swoją drogą.
 3. Póki co nic się nie zmieni, RH będzie niezależną jednostką raportującą bezpośrednio do pani prezes holdingu. Ogólnie klimat sprzyja aktualnie opensource, czego przykładem może być zakup githuba przez MS, także nie bałbym się na zapas.
 4. Słuchajcie WalDo, dobrze mówi
 5. Kontaktu generalnie nie ma, tzn dla osób niezalogowanych Z mod_security niestety musimy żyć, koledzy administrujący serwerem widzą w nim wartośc dodaną.
 6. W mojej opinii mod_security to porażka.
 7. Niet, nie rozdrabniamy działów, zapotrzebowania i odpowiedniej aktywności brak
 8. Sorror

  Poznajmy Się

  Ponieważ wątki tego typu służą już jedynie spamerom do nabijania postów, zamykam. Swoją drogą ten wątek to piękny przykład ewolucji Internetu. Z każdym rokiem coraz to większe bagno
 9. Sorror

  Dowcipy

  Spamerzy poblokowani, a wątek zamykam.
 10. Z tym wpisowym to troszkę przegięcie moi drodzy. Akcja sama w sobie bardzo sympatyczna, ale płacić 20-30zł za możliwość biegania po publicznym parku oraz "otrzymywania informacji dotyczących ofert pracy w branży IT oferowanych przez spółkę IT Kontrakt sp. z o.o."? Na przyszły rok sugerowałbym konsultację z dobrym event managerem, ponieważ takie rzeczy da się robić ciut lepiej. Niemniej, zamierzam się przebiec, więc do zobaczenia.
 11. http://forum.fedora.pl/topic/24239-regulamin-dzialu-ogloszenia/
 12. Lektura: http://docs.fedoraproject.org/en-US/Fedora/20/html/Power_Management_Guide/index.html Szczególnie #2, a jeszcze szczególniej: http://docs.fedoraproject.org/en-US/Fedora/20/html/Power_Management_Guide/tuned.html
 13. http://forum.fedora.pl/topic/24239-regulamin-dzialu-ogloszenia/ Każdy użytkownik, tym bardziej nowy na forum, powinien zadbać o jakość swojego ogłoszenia. Twoje to śmiech na sali i gdybym tematu nie wyrzucił do kosza, nie mógłbyś i tak liczyć na czyjekolwiek zainteresowanie. Zapraszam ponownie, już z wersją pokazującą minimum wysiłku.
 14. Nie żyjemy w 16-to wiecznym chanacie. W EU nie istnieje temat przymusu zakupienia towaru, jeśli wykorzystujemy go w celach komercyjnych. Jeśli autor darmowego oprogramowania wydał je na licencji pozwalającej na użytkowanie komercyjne, możemy to robić bez jakichkolwiek obaw. Temat zapewne wziął się z sytuacji, kiedy z różnych możliwych powodów należy określić wartość mienia firmy, przedstawić koszt uzyskania przychodu, lub co tam jeszcze. Programy w tych celach wykorzystywane (tak samo jak większość programów do fakturowania) zazwyczaj nie pozwalają na wprowadzenie wartości zerowej. Dodatkowo istnieje coś takiego, jak uzyskanie przychodu z nieodpłatnego świadczenia, co wiąże się z obowiązkiem podatkowym - to też może zamącić ludziom w głowach. Niemniej wykładnia prawna jest taka, że darmowe oprogramowanie za takie nieodpłatne świadczenie się nie uważa.
×
×
 • Create New...