Sorror

@Administrator
 • Zawartość

  2017
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Sorror w Rankingu w dniu 5 Listopad 2016

Sorror posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

18 Good

O Sorror

 • Tytuł

Contact Methods

 • Strona www
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Płeć
 • Skąd
  Wrocław / Stockholm

Ostatnie wizyty

14669 wyświetleń profilu
 1. Słuchajcie WalDo, dobrze mówi
 2. Kontaktu generalnie nie ma, tzn dla osób niezalogowanych Z mod_security niestety musimy żyć, koledzy administrujący serwerem widzą w nim wartośc dodaną.
 3. W mojej opinii mod_security to porażka.
 4. Niet, nie rozdrabniamy działów, zapotrzebowania i odpowiedniej aktywności brak
 5. Ponieważ wątki tego typu służą już jedynie spamerom do nabijania postów, zamykam. Swoją drogą ten wątek to piękny przykład ewolucji Internetu. Z każdym rokiem coraz to większe bagno
 6. Spamerzy poblokowani, a wątek zamykam.
 7. Z tym wpisowym to troszkę przegięcie moi drodzy. Akcja sama w sobie bardzo sympatyczna, ale płacić 20-30zł za możliwość biegania po publicznym parku oraz "otrzymywania informacji dotyczących ofert pracy w branży IT oferowanych przez spółkę IT Kontrakt sp. z o.o."? Na przyszły rok sugerowałbym konsultację z dobrym event managerem, ponieważ takie rzeczy da się robić ciut lepiej. Niemniej, zamierzam się przebiec, więc do zobaczenia.
 8. http://forum.fedora.pl/topic/24239-regulamin-dzialu-ogloszenia/
 9. Lektura: http://docs.fedoraproject.org/en-US/Fedora/20/html/Power_Management_Guide/index.html Szczególnie #2, a jeszcze szczególniej: http://docs.fedoraproject.org/en-US/Fedora/20/html/Power_Management_Guide/tuned.html
 10. http://forum.fedora.pl/topic/24239-regulamin-dzialu-ogloszenia/ Każdy użytkownik, tym bardziej nowy na forum, powinien zadbać o jakość swojego ogłoszenia. Twoje to śmiech na sali i gdybym tematu nie wyrzucił do kosza, nie mógłbyś i tak liczyć na czyjekolwiek zainteresowanie. Zapraszam ponownie, już z wersją pokazującą minimum wysiłku.
 11. Nie żyjemy w 16-to wiecznym chanacie. W EU nie istnieje temat przymusu zakupienia towaru, jeśli wykorzystujemy go w celach komercyjnych. Jeśli autor darmowego oprogramowania wydał je na licencji pozwalającej na użytkowanie komercyjne, możemy to robić bez jakichkolwiek obaw. Temat zapewne wziął się z sytuacji, kiedy z różnych możliwych powodów należy określić wartość mienia firmy, przedstawić koszt uzyskania przychodu, lub co tam jeszcze. Programy w tych celach wykorzystywane (tak samo jak większość programów do fakturowania) zazwyczaj nie pozwalają na wprowadzenie wartości zerowej. Dodatkowo istnieje coś takiego, jak uzyskanie przychodu z nieodpłatnego świadczenia, co wiąże się z obowiązkiem podatkowym - to też może zamącić ludziom w głowach. Niemniej wykładnia prawna jest taka, że darmowe oprogramowanie za takie nieodpłatne świadczenie się nie uważa.
 12. Widać blaster44 ma domyślnie coś innego.
 13. Ktokolwiek Ci tego nie powiedział, poproś go o podstawę prawną
 14. Jasne, że może. Jako, że nie mam pojęcia czym jest DWS założyłem jednak, że może istnieć konflikt (np. jeśli serwowana jest osobna usługa na porcie z qlproxy.conf). @nikita: port możesz zmienić w qlproxy.conf, z :80 na np. 6283 i łączyć się przez proxy.diladele.lan:6283 Pokaż jeszcze co zwraca: sestatus
 15. Łączysz się nie określając portu, zatem wypluwa Ci domyślnego Apachowego vhosta. Możesz albo zmienić 80 na coś innego w qlproxy.conf, albo w configu Apacha.