Jump to content

Kamills

@Moderatorzy
 • Content Count

  504
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

About Kamills

 • Rank
  Ekspert

Previous Fields

 • Ulubiona dystrybucja
  Fedora
 • Środowisko graficzne
  Gnome

Profile Information

 • Skąd
  Świnoujście

Recent Profile Visitors

8,366 profile views
 1. cd ~/NazwaFolderuWKtorymZnajdujeSiePlik a później tak jak napisał thof: Tak dla jasnosci pobranyplik zastepujesz nazwa pliku, najprawdopodobniej wpiszesz to chmod +x armyops250-linux.run ./armyops250-linux.run
 2. Włącz logowanie sieciowe w windowsie i jako domene podaj adres IP kompa z sambą.
 3. Tutaj masz programy sprawdzające sumy SHA1, niektóre działają pod Vistą. Wiem że działa HashMyFiles 1.00 http://fivesign.com/related/SHA1.html
 4. Spróbuj zaktualizować bios. Karta PCI czy AGP? Czy miałeś już wcześniej takie problemy z kartą? Może jest po prostu uszkodzona. Wpisz: cat /var/log/Xorg.0.log Pokaż co wypluje.
 5. Odpal terminal. Przejdź do katalogu ze steam'em i wpisz: wine Steam.exe -applaunch 10 Jak dalej tak będzie się działo pokaż to co wypluł terminal.
 6. Co wybrałeś podczas instalacji fedory? Loguj się zawsze na swoje konto jedynie w ostateczności na konto (_root'a_ ? roota) ORT. Spróbuj może wpisać startx albo init 5. Jeżeli nie zainstalowałeś środowiska graficznego wpisz yum install gnome jeżeli nie zadziała to yum groupinstall "GNOME Desktop Environment" .
 7. Czy udało się komuś uruchomić GMO na Fedorce? Mi jedynie prywaty bez GameGuarda działają.
 8. Spróbuj użyć portu 1024<X. Także wejdź na http://fedoraproject.org/ i ściągnij Fedore 9. Pomoże ci to uniknąć wielu problemów.
 9. Wiekszość kamer znanych firm będzie chodzić. NIe kupuj nonamów same problemy potem są. Tutaj masz link co i jak http://www.linux.rk.edu.pl/w/p/kamery-inte...e-pod-linuksem/
 10. Kamills

  Poznajmy Się

  Fajnie że się przekonałeś. Ja aktualnie jestem u babci i na Windows Vista siedzie. Czytałem dużo artykułów o Viscie jak byłem jeszcze w domu na idg.pl. Jednego tytuł zapamiętałem "Windows Vista Rewolucja w świecie okien" czy jakoś tak. Patrze aero szuakm ustawień aby zmienić przejścia itp a tu nic i myślę to już lepsze efekty na FC5 miałem z compizem. Ten komp ma takie same parametry jak mój nie licząc tego że ma wiecej ramu ale cóż wszystko wolno chodzi. Gry które działają pod wine nie działają pod słusznym systemem. System się włącza dłużej niż gentoo instaluje. Tak poza tym to Witam.
 11. Moim zdaniem jeżeli znajdzie urządzenie powinno działać. Tylko sprawdź pod jaką nazwą urządzenie jest widziane za pomocą tail -f /var/log/messages .
 12. Na ip nr. 192.168.5.120 ustaw DMZ i przekieruj porty. Przykład: Ktoś chce się połączyć z kompem o nr ip 192.168.5.120, a ty na routerze 192.168.5.0 masz ustawione DMZ na adres 192.168.5.120 z którym można się połączyć poprzez 1.1.1.1(adres publiczny ip). Dzięki zastosowaniu DMZ ktoś z zewnątrz może się połączyć "bezpośrednio" z 192.168.5.120, natomiast adresy wewnętrzne mogą łączyć się z nim przez 192.168.5.120 lub 1.1.1.1
 13. Polska wygra. Trochę wiary ludzie. ps. Wygrana Polski 84%
 14. Nie wiem co rozumiesz przez niewyraźną. Daj najlepiej screena i zawartość xorg.conf (pamiętaj o znacznikach codebox).
×
×
 • Create New...