Skocz do zawartości

Adi1981

Użytkownicy
 • Zawartość

  1327
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Adi1981

 • Tytuł
  Ekspert

Previous Fields

 • Ulubiona dystrybucja
  Fedora ofc.
 • Środowisko graficzne
  KDE

Contact Methods

 • Strona www
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Skąd
  /dev/home
 1. Wifi Z Laptopa Jest, Nie Ma Czy Brak Sterownik.

  lol, co ty z translatora google korzystales zeby po polsku pisac ?
 2. rar pod Fedorą 10

  imho komunikat błędu wyraźnie sugeruje 2 możliwości: 1. Uszkodzony plik (podczas ściągania zapewne) 2. Archiwum z hasłem. Jeśli 1. - trzeba plik pobrać jeszcze raz, jeśli 2. to rozpakować musisz to z opcją p (jak Password), lub użyć "unrar x plik.rar" - sam zapyta o hasło Drugi plik z resztą też wygląda na uszkodzony/źle pobrany.
 3. Sof2

  http://rtfm.killfile.pl/#pilne ps. użyłem przycisku "szybka odpowiedź" jak chciałeś, żeby nie było ;]
 4. Dziwny Blad Z Plikami

  Za leniwy jestem na rejestrowanie się A do poprawienia jest to → http://wiki.fedora.pl/wiki/Zarządzanie_pakietami#repozytoria , repo adobe Być może jest więcej takich, ale ten akurat mi wpadł w oko jak na szybko spojrzałem na wiki ps. wiem że tak jest "poprawniej politycznie" ;], ale su -c 'rpm -Uvh http://download1.rpmfusion.org/free/fedora/rpmfusion-free-release-stable.noarch.rpm\ http://download1.rpmfusion.org/nonfree/fedora/rpmfusion-nonfree-release-stable.noarch.rpm' Większość userów, a zwłaszcza nowi, po prostu zrobi ctrl+c, ctrl+v nie zastanawiając się co do treści. A później płacz że nie da się zainstalować pliku rpmfusion-free-release-stable.noarch.rpm\
 5. Nieusuwalne Ikony W Kde

  Nie liczyłbym że się coś w tej materii poprawi, ja się zmagam z tym w zasadzie od początków kde 4. Najlepiej przejść w init 3, i wyedytować ręcznie plik konfiguracyjny plasmy w ~/.kde/share/config/ , zapisać, i ponownie przejść w init 5.
 6. Dziwny Blad Z Plikami

  Niech to ktoś poprawi
 7. F11 Alfa

  http://www.redhat.com/archives/fedora-deve...h/msg01163.html
 8. Konsole, Pusty Ekran

  Sprawdź jeszcze prawa dostępu do /dev/pts* /dev/tty* może
 9. Stery Hd4850 I Fedora 10

  su -c "rpm -Uvh http://download1.rpmfusion.org/nonfree/fedora/\ rpmfusion-nonfree-release-stable.noarch.rpm" Dlatego w opisach lepiej nie używać łamania linii
 10. Nieusuwalne Ikony W Kde

  Założę się że to przez crashującą się plasmę hehe. Wsypuje się przy wylogowywaniu i nie zapamiętuje ustawień po skasowaniu plików, i przywraca je w następnej sesji.
 11. Konsole, Pusty Ekran

  Ręki uciąć nie dam, ale spróbować nie zaszkodzi: $ grep pty /etc/makedev.d/01linux-2.6.x c $PTY 2 0 1 176 pty%c%x p 16 c $PTY 2 176 1 80 pty%c%x a 16 c $PTY 3 0 1 176 tty%c%x p 16 c $PTY 3 176 1 80 tty%c%x a 16
 12. Problem Z Administratorem

  Czy czasem nie usunąłeś pliku /etc/group ? (ewentualnie /etc/passwd, /etc/shadow, ale 99% nie o nie chodzi)
 13. Konsole, Pusty Ekran

  Wygląda to imo na jakiś problem z makedev, sprawdź czy masz w systemie /etc/makedev.d/01linux-2.6.x , i czy są w nim wpisy o pty może ?
 14. Czy Miałem "gości" ?

  netstat, lsof -i, nmap itp. Ogólnie wszystkie porty powyżej 1024 powinny być dostępne, ale dla pewności możesz sprawdzić jaka usługa korzysta z danego portu w /etc/services i zdecydować czy dany port Ci będzie potrzebny dla tej usługi.
 15. Jeśli instalowałeś z rpm-a to rpm -ql secpanel|grep bin
×