Miszcz

Użytkownicy
 • Zawartość

  757
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  24

Ostatnia wygrana Miszcz w Rankingu w dniu 2 Wrzesień 2016

Miszcz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

44 Excellent

O Miszcz

 • Tytuł
  Ekspert

Previous Fields

 • Ulubiona dystrybucja
  glupie pytanie ;s
 • Środowisko graficzne
  kadee
 • GG
  7685175

Profile Information

 • Płeć
 • Skąd
  Liverpool
 1. https://fedoramagazine.org/full-mp3-support-coming-soon-to-fedora/
 2. Proszę Cię bardzo: 1. https://dug.net.pl/tekst/63/przewodnik_po_sudo/ 2. http://kik.pcz.pl/so-add/KSL/lekcje/l_9.html (szukaj tylko swojej zmiennej) 3. http://www.arturpyszczuk.pl/commands-su.html 4. Możesz wyjść wpisując komendę "exit". 5. Powtórz punkt 3 z minusem na końcu i pokaz jeszcze raz zmienną PATH. (Nie był bym sobą gdybym nie powiedział, że sposób sformułowana zadania jest trudniejszy do odszyfrowania niż jego wykonanie. Naprawdę można takie rzeczy jaśniej opisywać...)
 3. Jeżeli go kopiowałeś, to sprawdź jeszcze uprawnienia.
 4. Ja mam dwa. Raz, słuchaj co mówi tato. A dwa- naucz się pisać po polsku.
 5. Masz włączone jakieś dodatkowe repozytoria?
 6. dnf install <paczka ktora cie interesuje> # zrob to: su -c "dnf install gstreamer-{ffmpeg,plugins-{bad,good,ugly}} \ xine-lib-extras{,-freeworld} libtunepimp-extras-freeworld" # i to: dnf install gstreamer1-plugins-* # Po tym reset Clementine. Mała uwaga: Nie jestem moderatorem, ale bardzo proszę o pisanie zgodnie z zasadami języka polskiego. Zdania rozpoczynamy od wielkiej litery.
 7. Tak dokładnie to nie jestem w stanie, bo nie używam Fedory na desktopie. Spróbuj tego: dnf search gstreamer Wylistuje ci to wszystko związane z gstreamerem. Poszukaj co cie interesuje. Wiem, że Amarok2 potrzebuje gstreamera w wersji 1 do odtwarzania mp3. A Clementine jest oparte na Amaroku 1.x. Więc jeżeli 2 ciągle potrzebuje starego gstremara, to zakadam, że wersja 1 też. Mogę się oczywiście mylić.
 8. Zainstaluj wtyczki, ale do gstreamera 1.
 9. Zobacz tu https://help.ubuntu.com/community/KVM/Networking lub tu: https://wiki.libvirt.org/page/Networking Możesz też wkleić co się da tutaj żebyśmy mogli zobaczyć twoją konfigurację np. xml VM-ki, ip route, iptables -t nat, iptables -t filter, iptables -t mangle, itd itd. itd. ... I jeszcze jedna sprawa. Może wiesz, ale ta metoda bridzowania, co próbujesz jest przestarzała, na rzecz "macvtap".
 10. Przenieś tymczasowo konfigurację KDE do innego katalogu i zobacz czy pomoże. W 90% przypadków problemów z KDE od wersji 3(sic!) to pomaga. Konfiguracja z jakiś tajemniczych, niewyjaśnionych przyczyn musi być rozbita na katalog .kde oraz .config. Oba są ukryte. Pamiętaj tylko, że config zawiera nie tylko konfiguracje KDE, ale też większości programów. Aczkolwiek nie ma nic złego jak go na chwilę przeniesiesz żeby zobaczyć czy pomoże... Ewentualnie, jak się nie chcesz bawić- utwórz nowego usera
 11. Już po dyskusji, ale dzięki. Przyda się trochę porządku na tym jakże niezwykle ruchliwym forum.
 12. Nie mówię, że inne systemy są bezbłędne. Mówię, że ilość bug-ów w Fedorze jest zatrważająca i nie ma żadnej wyraźnej tendencji spadkowej, a wręcz przeciwnie. Co zresztą potwierdziłeś wspominając o UEFI post wyżej.
 13. Powiem, wam gdzie leży problem. Developerzy Fedory i oraz KDE mają użytkowników w d*pie, czytaj. za króliki doświadczalne.
 14. W takim razie, jak pisałem wcześniej, może być tak, że coś w firmie zakłóca sygnał WiFi. Pobaw się tym.
 15. A czym się łączysz? Jeżeli Linux-em to zobacz co mówią logi. Zobacz też logi na AP. Spróbuj też jak możesz użyć innego urządzenia do połączenia się. I co jak się podłączysz się kablem do AP tzn. klienta. Czy też nie działa? Z tego co wkleiłeś na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok. Edit: Ostatnia rzecz, jak możesz to przełącz WiFi na częstotliwość 5GHz, lub pobaw się kanałami. Może być tak, że sieć jest zaszumiona. Ewentualnie, odłącz AP od switcha, podepnij to routera i zobacz czy to twój serwer i konfiguracja robi problem, czy AP sam w sobie.