Jump to content

InIrudeBwoy

Użytkownicy
 • Content Count

  1,419
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

InIrudeBwoy last won the day on October 14 2016

InIrudeBwoy had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutral

About InIrudeBwoy

 • Rank
  Ekspert

Previous Fields

Contact Methods

 • Strona www
  http://www.michalklich.com

Profile Information

 • Skąd
  Sosnowiec
 • Zainteresowania
  www.hattrick.org
 1. Żeby opanować system to zerknij do wiki. Nikt Ci nie pomoże jeśli nie podasz komunikatu błędu bo nie jesteśmy wróżkami. Prośby o kontakt nie skomentuję.
 2. A to jest w ogóle możliwe? W laptopach karta jest montowana na stałe i bez poważnej ingerencji się nie obejdzie. Lepiej zapytaj w serwisie czy robią takie rzeczy w ogóle. Sam kiedyś myślałem o tym ale to nie było możliwe w moim wypadku.
 3. Otwierasz plik /boot/grub/grub.conf Znajdujesz linijkę która wygląda mniej więcej tak: kernel /vmlinuz-2.6.35.10-72.fc14.x86_64 ro root=UUID=0a73a4c9-20e8-458b-8efd-fe25cb972470 rd_NO_LUKS rd_NO_LVM rd_NO_MD rd_NO_DM LANG=en_US.UTF-8 i dodajesz xhci.enable = 1. Myślę, że workaround z tworzeniem pliku jest na tyle jasny, że nie trzeba opisywać.
 4. Nie słyszałem o tym wcześniej, kopara mi opadła jak to zrobiłem u siebie. http://www.osnews.com/story/24111/Wake_Your_Linux_Up_From_Sleep_for_a_Cron_Job
 5. Ale to nie jest usługa tylko konsolowy program. Fakt, można go skonfigurować aby jakimś skryptem łączył się z odpowiednią siecią po zalogowaniu ale to nie wicd, którego usługa nie wymaga takiej konfiguracji. Jedyny plus NM to ładne ikony
 6. Widziałem, że piszesz Ja bym polecił edycję /etc/fstab ale to najprostsze dla początkującego nie jest.
 7. InIrudeBwoy

  Xennonbb

  Nie wiem czy ktoś tutaj Ci pomoże w tym temacie. Poza tym to raczej nadaje się do No Name i tam to przeniosłem.
 8. Spróbuj tak: /dev/sdb jest zalezne od tego co to za partycja. Mozesz zobaczyc jakie masz wpisujac jako root fdisk -l. su mkdir /media/partycja mount /dev/sda /media/partycja Partycja bedzie zamontowana w /media/partycja. Mozesz uzyc jakiegos folderu w swoim katalogu /home zamiast podanej przeze mnie sciezki.
 9. To myśl, tak jakby. Temat zamykam.
 10. A czy NM potrafi połączyć się z AP bez ładowania nm-applet, tuż po zalogowaniu?
 11. NM to przeżytek. Wicd to przyszłość. Ale to moja skromna opinia, niemniej polecam.
 12. InIrudeBwoy

  Idiokracja

  Zafon bardzo dobrze ujął dzisiejszą cywilizację w książce "Cień wiatru". Niestety nie potrafię z pamięci przytoczyć, mogę jedynie polecić książkę. Proszę nie traktować tego co powiem jako kolejnej teorii spiskowej, to fakt, głupim społeczeństwem łatwiej manipulować, czego efekty widzimy na co dzień. Wszyscy śmieją się z amerykanów jacy oni głupi są, a tymczasem u nas, dzięki globalizacji, życie zaczyna wyglądać podobnie, a z tym idzie edukacja, kultura itp. Cywilizacja zachodnia chyli się ku upadkowi.
 13. Dodałem do tytułu [sOLVED]. Nie wiem czy użytkownicy mogą. Mógłbyś sprawdzić i zmienić tytuł?
×
×
 • Create New...