Jump to content

Rathann

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rathann last won the day on October 24 2017

Rathann had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Rathann

 • Rank
  Użytkownik

Previous Fields

 • Ulubiona dystrybucja
  Fedora
 • Środowisko graficzne
  GNOME

Contact Methods

 • Strona www
  http://fedoraproject.org/wiki/User:Rathann
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Skąd
  Warszawa
 1. Przed regułami DROP/REJECT dodaj regułki z -j LOG i zobacz, co jest odrzucane. Potem dodaj odpowiednie reguły zezwalające na ruch, który chcesz przepuścić.
 2. A konkretnie: https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/microsoft-teams/group-chat-software
 3. Kiepsko sprawdzałeś. Jeśli masz skonfigurowane repozytorium Adobe, to wystarczy: dnf install flash-player-ppapi Ewentualnie ręcznie: https://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/ Wybierz wersję FP 27.0 for Linux 64-bit (.rpm) - PPAPI
 4. Jeśli uważasz, że masz lepsze pojęcie i pomysły lub zasoby na to, aby poprawić testowanie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś dołączył do społeczności deweloperów Fedory i zaproponował (i zaimplementował) zmiany na lepsze.
 5. Tu jest dobry wątek: http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=277082 , aczkolwiek część zaleceń już jest nieaktualna albo należy je zrobić inaczej. Poza tym, bieżące SSDki bywają trwalsze od HDD, więc poza upewnieniem się, że działa obsługa TRIM i że partycje są odpowiednio ułożone na dysku nie robiłbym nic specjalnego. Pozdrawiam, Dominik
 6. A czy ta aplikacja w ogóle próbuje się dostać do portu? Odpal ją pod strace: strace -f -o dataexplorer.log dataexplorer (czy jak tam się to odpala) i zajrzyj do logu, czy jest tam coś w stylu: access("/dev/ttyS0") albo fopen("/dev/ttyS0") Zajrzyj najlepiej na IRCa (#[email protected]) któregoś wieczora to może spróbujemy coś online poradzić, bo tak najszybciej będzie. Pozdrawiam, Dominik
 7. Można prościej: setarch i686 rpmbuild --rebuild foo.src.rpm Pozdrawiam, Dominik
 8. Zanim podłączysz urządzenie, wpisz w terminalu (jako root): journalctl -f Podłącz i wklej, co się pojawiło. Masz zainstalowany ModemManager i usb_modeswitch?
 9. Ale właściwie po co? Na otwartym sterowniku akceleracja 3D jest, akceleracja odtwarzania wideo przez VDPAU jest. Czego jeszcze brakuje? Binarnych sterowników Catalyst nie ma w RPMFusion dla F20, bo poprzedni opiekun paczki nie ma już sprzętu. Była prośba do społeczności o zaopiekowanie się paczką, ale chętnych brak: https://lists.rpmfusion.org/pipermail/rpmfusion-developers/2014-January/016468.html.
 10. Co pokazuje polecenie xrandr ? Pokaż też zawartość /var/log/Xorg.0.log. Też używam F20 z MATE i generalnie działają mi na różnych maszynach wyjścia HDMI, DisplayPort i DVI. TV-Out (S-Video?) ani D-SUB akurat nie mam.
 11. Pełen artykuł http://online.wsj.com/news/article_email/SB10001424052702303417104579542140235850578-lMyQjAxMTA0MDAwNTEwNDUyWj. Avast ostatnio podupadł. Polecam http://www.av-test.org.
 12. A jak zainstalowałeś to kadu i co pojawia Ci się w terminalu, jeśli odpalisz kadu z linii poleceń, a nie z menu?
×
×
 • Create New...