Skocz do zawartości

Pokaż Swój Desktop


2jz_gte

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą ascezą to po prostu "detoks" po zainstalowaniu e17 wink.gif - świetne, ale zbyt "uzależniające", a niestety jeszcze nie do końca gotowe... czekam, aż to skończą smile.gif

@uosiu:

Fluksa używałem dłuższy czas i głównie na stylach Klownera ---> Link

Dawno niczego nowego nie zrobił, nie ma też tego za dużo, ale to co jest jest świetne.

 

Sam bawiłem się trochę w style do fb - zrobiłem kilka własnych i ze dwa porty z windowmakera - jak odkopię na dysku to dopiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uosiu

te klownerowskie style mi nie pasuja....

Co kto lubi smile.gif

masz moze style ze screenow co reklamuja fb na jego stronie?

Nie jestem pewien, czy dobrze Cię zrozumiałem, ale jeżeli chodzi Ci o te z galerii ( tzn: te do których prowadzi bezpoścrednio link ), to wszystkie są na licencji CC i do ściągnięcia z tej strony - jak klikniesz na jakiś styl do po prawej jest "download".

 

ps: Jak dla mnie mają jedną wadę - przy zmianie czcionki musiałem w niektórych dopisać linijkę

toolbar.height:  	19

bo nie mieściły się ikonki w tray'u i nie wyglądało to najlepiej. Generalnie wysokość paska nie powinna być uzależniona od wielkości liter. Niby mała rzecz, ale warto o tym pamiętać, pisząc styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się nie zgadzam. Ta tapetka jest OK. Mieści się w tych 5% biggrin.gif Przejrzyj sobie inne i porównaj.

 

Ja sie nie czepiam ale przeanalizuj poze... na kucaka z glową odchyloną wysoko do góry.. (żeby nie zemdleć) tongue.gif Na bank szedl bon za bonem smile.gif

Po drugie: wiadomo ze modelki muszą jakoś sie pozbyć nagromadzonych w jelitach gazów z tej calej zieleniny jaką wpie.... jedzą wink.gif

 

Osobiscie wole: http://www.skins.be/wallpaper/jessica-alba...23178/1024x768/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...