Skocz do zawartości

Pokaż Swój Desktop


2jz_gte

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam i doskonale komponuje się z resztą pulpitu (m.in. z motywem superkaramby).

O to jest właśnie coś, co mi się podoba :) Jednak obecnie mam czarny theme w xfce, więc na tapetce coś jaśniejszego dla kontrastu → link

Efekt mi się nawet podoba, tylko ikony nie za bardzo mam dopasowane. Tutaj apel do rzabcio. Podesłałbyś linka do Twoich ikonek ze screenów? ;> Już je chyba widziałem na icewm.prv.pl w galerii, tak mi się wydaje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO troche oczojebny. I męczy wzrok. Nie ma to jak fajna, w ciemnych barwach utrzymana tapetka cool.gif

Ciemny charakter :D

 

Wiecie może, jak zainstalować Karambę bez aktualizowania całego KDE?

Nie ten dział ani temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Szaro i nie daje po oczach :).

 

@mysio: sorki. jednak mam karambę. nie zauwazyłem jej, bo schowana była jej pozycja w menu. odnośnie tej karamby: czy znacie jakiś widżet od pogody, który korzysta z accuweather albo innych serwisów, w których jest szczytno (wam. mazur.) ?

 

\\ sorki za offtopic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ikonki nazywają się GANT. Strona autora znajduje się na deviantart'cie. Te wykorzystywane przeze mnie to port do XFCE. Zresztą najwyżej oceniane i nie ma się czemu dziwić - są niedoścignione. Dodatkowo korzystam także z Rox'a i kolejnego portu Gant'a.

 

Zerkałem na kde-look i nie za bardzo je widzę port do KDE... (Znalazłem ze to kursory myszy.) Ale zawsze można sobie ręcznie podłączyć. :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem sobie pulpit, dzięki ecikowi :).

Teraz mogę się pochwalić, że mam eye-candy system, która działa, w przeciwieństwie do Ubuntu :D.

 

IPB Image

 

Styl Polyester (RPM dzieki ecikowi)

Dekoracje okien unity Orange dla DeKoratora, przekolorowywane metodą Hue Adjust.

Ikony Crystal Clear.

Menu na górze pulpitu i Tasty Menu, któremu coś w jądro strzeliło.

Skin Metabara własnego autorstwa. Dostępny na KDE Look.

 

Tapetka również z KDE Look. Coś z GNU/Linux.

Liquid Weather++ SuperKaramby na pulpicie.

 

Tło kickera własnego autorstwa.

Ze zrzutu ekranu wyciąłem kawałek przycisku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...