Skocz do zawartości

Czy Masz Zainstalowanego Windowsa?


kamillys

Czy masz zainstalowanego Windowsa?  

223 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy masz zainstalowanego Windowsa?

    • Tak, bo musze.
      88
    • Tak, bo chce.
      41
    • Boje si? go usuwa?.
      3
    • Planuje wywali?. :)
      19
    • Nie, ale chyba zainstaluje go.
      9
    • Nie i nigdy go nie zainstaluje.
      63


Rekomendowane odpowiedzi

przeportowanie dobrze napisanej aplikacji to nie jest problem, wystarszy skorzystać z jakiejś przenośnej biblioteki... współczuje... ja naszczęscie nie musze korzystać z żadnych programów pisanych przez szanowne grono profesorsko-doktorsko-magisterskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam linuksa , tylko ze wzgledu na matke . Wiadomo , stare przyzwyczajenia do ms word'a :-) Sam natomiast , zadko uzywam Windozy , a jak juz to chyba , zeby pograc w Diablo 2 , ktore "powinno" dzialac bez problemow , a ile problemow jest , nie bede pisac :-) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie skad Wy tyle kasy bierzecie. No bo chyba nie na kradzionym?

juz juz :)

 

ja uzywam gimpa i jestem z tego dumny :) moze to nie to samo co PS, ale ma pocisniete mozliwosci jak na darmowy program, wielki szacunek dla twórców... a teksty, ze ma nieintuicyjny interfejs sa dla mnie smieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko kwestia przyzwyczajenia... a argumenty o slabym inerfejsie to poprostu tak zwane pieprzenie w bambus...

moim zdaniem wszystkie opcje i narzedzia w gimpie sa prawidlowo pogrupowane...

jest pewnie kilka rzeczy które mozna poprawic, ale to detale

 

zreszta co tu duzo gadac i przekonywac do gimpa, jak na dzien dobry dostajesz tekstem, ze ktos uzywa Windowsa, bo Linux ma dla niego za duzo bledów ;)

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie skąd Wy tyle kasy bierzecie. No bo chyba nie na kradzionym? :P Orientowalem się ostatnio w temacie to CS2 kosztuje ok.2 tys. + VAT, upgrade od wcześniejszych wersji ok. 700+VAT

Przyznaję się bez bicia, że nie mam w pełni orginalnego CS2... :( a co do cen to: Netto: 726,00 €, brutto: 885,72 €

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, wkolo slysze to od fanów fotoszopa. Moze mi ktos to wyjasnic? Jest to sprawa przyzwyczajenia czy gimp be?
Nie wiem jak tam z jego interfejsem, ale na pewno jest malo funkcjonalny z tymi okienkami (opcja wylaczniatabe okien narzedziw photoshopie jest bardziej uzyteczna) i na pewno ma o wiele mniej narzedzi i wtyczek niz photoshop, ale... ale nie wiem jak wyglada najnowsza wersja i musialbym nabrac ochoty by nad nia posiedziec.

 

 

P.S. Czy wiedzie, ze kilka lat temu jak byla wprowadzana ustawa o ochronie jezyka polskiego, znalazlo sie paru oszolomów w radzie, którzy interface chciali zmienic na... UWAGA! miedzymordzie... bueheheheh do tej pory z tego padam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jest malo funkcjonalny z tymi okienkami (opcja wylaczniatabe okien narzedziw photoshopie jest bardziej uzyteczna)
Ja mam odpalony jeden panel na którym mam zakladki do wszystkiego: wlasciwosci narzedzia, warstwy, sciezki, kanaly, kolory itp. Fakt ze kazdy obrazek otwiera sie w nowym oknie tez mnie nieco wkurza, ale w koncu mam to za darmo. Szybkosc zapewne tez pozostawia wiele do zyczenia w porównaniu z PS, ale nadal jest za darmo.

(...) i na pewno ma o wiele mniej narzedzi i wtyczek niz photoshop, ale... ale nie wiem jak wyglada najnowsza wersja i musialbym nabrac ochoty by nad nia posiedziec.
Nabierz ;) Chyba warto i to nie tak z doskoku, tylko na dluzszy czas. Z doskoku, to nadal bedziesz szukal róznych opcji w tych miejscach, gdzie wg Ciebie/PS ;) powinny byc - kwestia przyzwyczajenia sie do i-fejsu.

Oczywiscie nadal nie jest to PS, ale mozesz byc zaskoczony iloscia wtyczek, filtrów itp (mówie o GIMP 2.3.11).

No i nadal podkreslam, ze mozna miec cos calkiem darmo i calkiem uczciwie - dla mnie to nie jest bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...