Skocz do zawartości

Czy Masz Zainstalowanego Windowsa?


kamillys

Czy masz zainstalowanego Windowsa?  

223 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy masz zainstalowanego Windowsa?

    • Tak, bo musze.
      88
    • Tak, bo chce.
      41
    • Boje si? go usuwa?.
      3
    • Planuje wywali?. :)
      19
    • Nie, ale chyba zainstaluje go.
      9
    • Nie i nigdy go nie zainstaluje.
      63


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja no coz przez dlugi czas posiadalem Winde Xp i Auroxa od wersji 1o jesli sie nie myle jednak windows coraz czesciej sie wysypywal przy probach optymalizowania go, lub zmieniania w znaczacy sposob jego wygladu - no coz Bill G ma swoje sposoby, zeby winda nie mogla dzialac za dobrze- a i Aurox zbyt idealny nie byl.. wiec jak tylko wyszla Fedora 6 zaczalem sciagac, tak szczesliwie sie zdarzylo, ze niedlugo po tym jak ja sciagnalem i nagralem na plyte winda wysypala sie calkowicie psujac przy okazji partycje, na co jedynym ratunkiem byl format dysku.. i tak oto na moim komputerze od poczatku listopada jest tylko i wylacznie Fedora (ach jakie to wzruszajace:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam winXP praktycznie tylko do Buildera bo w szkole mamy kurs i trzeba zrobić zaliczenie ;p Potem w sumie mógłbym go już usunąć ale chyba zostawię bo znów coś w szkole będzie i trzeba będzie instalować... I tak z dostępnych 140gb winda zajmuje 10 więc zbytnio mi t nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wyglada w taki sposob ze nie mam Windowsa poniewaz myslalem ze dam rady poradzic sobie samym linuxem:) lecz w chwili obecnej troche tego zaluje bo... mam problem zwiazany z grafika:( w glxgears mam prawie 3tys fps ale w grach na cedega czy tez wine fpsow widac braknie :D bo jest ich nawet 4:P 8 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, ja korzystam z fedory 6 już 2 miesiące. Próbowałem już kilku dystrybucji ale żadna nie przypadła mi do gustu (mandrake 6, debian, mandriva, PLD). Właściwie to były takie krótkie próby, przy foramcie próbowałem się przesiąść na linuksa. Dopiero kiedy zobaczyłem Fedore 2 system przypadł mi do gustu. Ostatnio kupiłem w empiku fedore 6, tego samego dnia windows xp wyleciał z dysku na zawsze i nie wróci. Fedora jest bardzo i ntuicyjna i dość prosta w obsłudze na gnomie. W razie jakichś problemów zawsze można liczyć na szanownych kolegów na forum. Jednak mam windowsa na drugim kompie, który obsługuje przez LAN dzięki programowi VNC. Niestety wymaga tego moja praca i hobby, wiele programów i narzędzi działa tylko pod windowsem, niestety pod wine nie działają tak jak trzeba (znajomy, który pracuje na linuksie 5 lat, też nic nie zdziałał z tymi progamami pod wine). Ale na desktopie jedynie (_linuks_ → Linux) ORT i jestem z tego bardzo dumny. Wcześniej na windowsie używałem wiele aplikacji z linuksa, bo są po prostu lepsze :) .

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Fedory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Gość Medinvaerne

Mam już tyko Fedorę, bo kiedy miałam oba systemy, to przy włączaniu zawsze wybierałam Windows - przyzwyczajenie. I nie żałuję mimo, że z Windowsem radziłam sobie fantastycznie, a z Fedorą "walczę' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam Fedory do wszystkiego, FreeBSD do developerki, bo na tym jedzie moja firma, mam jeszcze Windows2003server (MSDNAA) przerobiony na łorkstację (z Visual Studio i MSDN), ale przyznam, że strasznie dawno go nie uruchamiałem - inna sprawa że w ciągu ostatnich dwóch lat liczba używanych IIS wcale nie maleje, a Apache'ów wcale nie rośnie, więc kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rgabrysiak

Mam na dysku zarówno Windowsa XP jak i Fedorę. Pierwszy system używam ze względu na Borlanda i Visual Studio ale kiedy tylko mogę staram się korzystać z Fedory. :rolleyes:

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam Fedory do wszystkiego, FreeBSD do developerki, bo na tym jedzie moja firma, mam jeszcze Windows2003server (MSDNAA) przerobiony na łorkstację (z Visual Studio i MSDN), ale przyznam, że strasznie dawno go nie uruchamiałem - inna sprawa że w ciągu ostatnich dwóch lat liczba używanych IIS wcale nie maleje, a Apache'ów wcale nie rośnie, więc kto wie...

mam bardzo podobną konfigurację ;) również Fedora+Windows 2003 Server (MSDNAA)+OpenBSD (bo na tym jedzie moja firma ;) )

 

Fedorę mam z zamiłowania, Windows i OpenBSD - ze względu na pracę - takie życie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na stacjonarnym Fedore + WindowsXP (z uczelni) przy czym windołs właczany jest raz na miesiac jak potrzebuje zdjecia z komorki zgrac.

 

Praca (programowanie WWW) , multimedia, gry (ET,Open Arena) i net wszystko na Fedorce :)

 

ps. na laptopie ta sama konfiguracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak będzie na Fedorkę Delphi/CBuilder, Auto CAD, Unigraphics, Keil C to wywalę WIndowsa z dysku.

Powyższe, to zastosowania zawodowe, dlatego "zmienniki" nie wchodzą w rachubę.

Do całej reszty (poza grami; a ja nie gram), Linux w 102 % wystarcza.

Na dysku mam Fedorę8 (lubię także CentOSa), Slackware12 i Windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...