Skocz do zawartości

Fedora 7


mysio

Rekomendowane odpowiedzi

już nie mogę się doczekać Fedory 7 zastanawia mnie fakt rozdzielenia Gnome i KDE zawsze używałem KDE ale przy FC6 tyko na Gnomie działało powernow więc zmieniłem na Gnome i nie narzekam ale nie wiem którą F& ściągać jak się pojawi za kilka dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

już nie mogę się doczekać Fedory 7 zastanawia mnie fakt rozdzielenia Gnome i KDE zawsze używałem KDE ale przy FC6 tyko na Gnomie działało powernow więc zmieniłem na Gnome i nie narzekam ale nie wiem którą F& ściągać jak się pojawi za kilka dni

 

ściągaj obie za pomocą torrenta i udostępniaj, przynajmniej nie obciąży się tak głównego serwera

 

a tak przy okazji ciekawe czy jutro albo w czwartek nie będzie już dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wersje testowe (tj. test1, test2...) były wydawane na płycie dvd (gnome+kde+xfce+wszystkie pakiety), więc chyba nie ma powodu, dla którego nie miałoby być tak samo w przypadku stabilnej F7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wchodze sobie na

tę stronę i tam widzę ze do pobrania z Fedory 7 bedzie Fedora Core czyli ta którą używam ok wiem co to jest.

Następnie widze Fedora Linux i Fedora Excras oraz Fedora EPAL - czym one się różnią ?

Czy może mi ktos to wyjaśnić ?

 

Ok już wiem sory za pytanie

Choć co do tej EPAL nie mam pewności w 100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wchodze sobie na

tę stronę i tam widzę ze do pobrania z Fedory 7 bedzie Fedora Core czyli ta którą używam ok wiem co to jest.

Następnie widze Fedora Linux i Fedora Excras oraz Fedora EPAL - czym one się różnią ?

Czy może mi ktos to wyjaśnić ?

 

 

fedora core to starsze wersje fedora linux to katalog w którym będzie się znajdować nowa fedorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos wie jak z updatem z f6 do f7 ?

 

Z tego co czytalem lepiej nie robic za pomoca yuma, glównie chodzi o polaczenie repo Core z Extras.

 

PS: A ja tak sie zastanawiam czy nie zainstalowac z LiveCD, mniej pakietów w domyslnej niestety potem trzeba wiecej ciagnac za pomoca yuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...