Skocz do zawartości

Fedora 7


mysio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do transferu to u mnie na Multimo 1 mbit idzie 136-140, więc na maxa, czyli ludzie raczej jeszcze nie wiedzą, że już jest.

Już wiem kto mi zapycha serwer, bo mi transwer spadl ;-) A chciałbym to jeszcze dzisiaj wypalić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mają zrobione, to mogli by udostępnić na większej ilości serwerów, a nie czekać do jutro

 

A ten serwer co jest, to pewnie przez pomyłkę włączony, bo raczej admin by sobie tak na własne życzenie nie zapchał łącza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten serwer co jest, to pewnie przez pomyłkę włączony, bo raczej admin by sobie tak na własne życzenie nie zapchał łącza :)
Raczej na pewno, bo już mnie zerwało i podłączyć się nie da. Nawet katalogów wylistować nie chce :( a miałem już koło 70% <_<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Serwer działa :)
No to mnie nie lubią chyba. Wszedłem zwykłym "ftp" i dostaję m.in. tak
ftp> ls
227 Entering Passive Mode (130,59,10,35,216,139)
150 Here comes the directory listing.
226 Transfer done (but failed to open directory).
ftp>

Wcześniej pobierałem prozillą

proz  -r ftp://mirror.switch.ch/mirror/fedora/linux/releases/7/Fedora/i386/iso/F-7-i386-DVD.iso

i potem trochę komunikatów prozilli i na końcu

The previous download used a different number of connections than the default! so I will use the previous number of threadsproz: download_win.cpp:191: void DL_Window::do_download(): Warunek zapewnienia `num_connections > 0' nie został spełniony.
                                                                                                      Przerwane
[waldo@waldo ~]$

:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...