Skocz do zawartości

Fedora 7


mysio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie jest jakaś dziwna sytuacja, w prozilli pokazuje, że ściąga z prędkością 45kb/s, a netspeed applet pokazuje zużycie łącza na poziomie 125-135kb/s... zresztą po obserwacji kilobajtów odebranych wychodzi mi, że pobierane jest przynajmniej 100kb/s. Mam złe przeczucia co do sum kontrolnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja też mam problemy. Kurde nie ma to jak ściągać przez flashgeta na windzie :/ 99% a ten się powiesił już drugi raz. heh

niom :) mam już 20% na nockę Lapka nie będę zostawiał ( odciążę wam serwer ) dociągnę na uczelni w końcu po coś mają łącze XXMb/s

 

Miodzio. Ciśnie z pełną prędkością do mnie :) Pomimo tego i tak nie zdążę dzisiaj wypalić a tym bardziej zainstalować.

Zna ktoś metodę na w miarę bezbolesną przesiadkę z F6 na F7? Nie chcę tracić moich ustawień.

wedle mojej wiedzy jeśli masz ustawienia na home to po prostu jej nie formatujesz działa z FC6 -> FC6 przy zmianie wersji powinno być podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kupa. ściągnąłem. chciałem zainstalować. wszystko ladnie pięknie dopóki nie pyta mi się skąd ma brać pliki instalacyjne. no i patrze ale napędu DVD nie ma. no to klikam napęd CD i pisze mi że nie może odnaleść plyty CD w napedzie CD. w tym momecie otwiera mi się napęd CD (pusty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kupa. sciagnalem. chcialem zainstalowac. wszystko ladnie pieknie dopóki nie pyta mi sie skad ma brac pliki instalacyjne. no i patrze ale napedu DVD nie ma. no to klikam naped CD i pisze mi ze nie moze odnalesc plyty CD w napedzie CD. w tym momecie otwiera mi sie naped CD (pusty).

 

Sciagales ten obraz czy z innego serwera bo wlasnie koncze pobieranie i nie wiem czy zabierac sie za instalacje ? ftp://mirror.switch.ch/mirror/fedora/linu...-7-i386-DVD.iso

 

--------------

LUDZIE, kiedy wy sie nauczycie, zeby odpowiadajac na czyjs post nie cytowac go w calosci, a tylko najwazniejsze fragmenty albo w ogóle nie cytowac? Dzieki za zrozumienie - WalDo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kupa.
A przed nagraniem obrazu sprawdziłeś jego sumę kontrolną? No i pytanie jak nagrywałeś? Bo bywało, że ludziska wgrywali to jako plik danych zamiast opcją "nagraj z obrazu" ;)

Sporo zależy też od jakości nośnika. Ja ostatnio jakieś noname miałem i nagrać to owszem mogłem, ale czytać to nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje owszem pobrac z tego serwera ale poczekac z instalacja az pojawia sie oficjalne informacje. Potem bedzie mozna sprawdzic sume kontrolna pobranego obrazu z tymi na serwerach. Tak dla pewnosci, ze mamy to co chcielismy miec.

 

O której powinny sie pojawic oficjalne informacje?

Czy dopiero ok 20 naszego czasu. Fedora to amerykanski projekt? czy traktuja ja bardziej globalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...