Skocz do zawartości

Fedora 7


mysio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja ze swojej strony, aby wszystko poszło gładko i przyjemnie, zachęcam do seedowania obrazów płyt przy pomocy BT. Pomożecie? :)

 

ja właśnie sciągam (11% mam, 70kB/s down 40kB/s up) officjalne torrenty http://torrent.fedoraproject.org/. Też zapraszam do ściągania i seedowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja wczoraj ściągnolem fedore7 dvd i jestem przestraszony mam nadzieje że to są jakieś żarty tz wersja testowa nazwana dvd system wolny jak cholera brzydki jakies paski mi skaczą a mam core duo 512 ddr2 kurcze o system chodzi jak bym mial 266mmx laduje mi sie chyba z 1,5 minuty gdzie ta szbkość macie to samo zassałem z linku z tego postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F7 u mnie smiga jak szalona. Az sie zdziwilem ze to mozliwe, sterowniki nvidia po zainstalowaniu przez yuma zadzaialaly od razu po restarcie X'ow (z czym w FC6 byl problem), do tego "sterownik" do ntfs w instalce. :)

Jestem milo zaskoczony. Super dystrybucja, jestem pelen podziwu do developer'ow i mnostwo podziekowan za zlozenie "extras" i core w jedna Fedore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem update z anakondy jednak zabrakło mi wolnego miejsca ok 400MB i nie dokończyło się potem instalacja na czysto i zwiększyłem partycje / działa szybko i bardzo ładnie rozwiązana sprawa z zasilaniem częstotliwością procka i pod KDE i pod GNOME posiedzę trochę na i386 a później pobawię się z X86_64 w końcu mam Turiona64 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Używałem do tej pory FC6 i teraz chcę ściągnąc F7, ale mam dylemat. Otóż nie wiem którą mam ściągać

czy Fedora-7-i386.torrent

czy Fedora-7-x86_64.torrent

 

Maszynę mam 32 bitową (Sempron 2600+) i teraz chciałbym wiedzieć, czy nie będzie jakichś jaj ze sterownikami do np. ATI. Kilka razy instalowałem FC6 i niemal za każdym razem instalował mi inny kernel. Raz dla arch i586, a raz dla i686. Na i586 nie dało się uruchomić sterowników ATI. Dodam, że robił to dość przypadkowo i do dziś nie wiem o co w tym chodzi.

 

Będę wdzięczny, jeśli ktoś mi pomoże i rozwieje moje wątpliwości.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagaj Fedora-7-i386.torrent problemy z i586 i686 byly przez blad w anakondie sam sie znimi borykalem ale w F7 jest wszystko miodzio :D :D

Sterowników ATI nie instalowalem jeszcze

 

Sciagajcie sciagajcie ja juz Seeduje wszystko co mozna sciagnac czyli :

Fedora-7-i386.torrent

Fedora-7-x86_64.torrent

Fedora-7-Live-i686.torrent

Fedora-7-KDE-Live-i686.torrent

Fedora-7-KDE-Live-x86_64.torrent

w koncu trzeba sie dzielic :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update z FC6 do F7 troche u mnie trwal na laptopie: 3h dokładnie :). Na pierwszy rzut oka widac szybsze dzialanie (Fedorki-szybciej system wstaje i GNOME) i chyba z wyswietlaniem czcionek cos sie zmienilo bo jest duzo wyrazniej i ladniej. Po updatcie przestal0 (z tego co zauwazylem narazie) dzialac: menadzer ustawien od Beryla nie chce sie wlaczyc jak i yum tez cos nie dziala (trzeba bedzie pewnie na nowo wszystkie repozytoria jakos ustawic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...