Skocz do zawartości

Fedora Open Days - Podsumowanie


McGiwer

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj wpisujcie swoje wrażenia z imprezy, wrzucajcie linki do swoich fotek itp. Wszelkie tego typu materiały będą miłym wspomnieniem dla każdego, kto był na FOD, a dla tych, którzy nie byli przybliżą ogólny obraz imprezy i dodadzą dodatkowej motywacji, aby zjawić się tam za rok :) Im więcej zdjęć, tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem zle nie bylo :) Najbardziej zalezalo mi nad spotkaniem sie z pewnymi osobami. Poznalem nieco wiecej osob ze spolecznosci niz myslalem - i to bardzo mnie cieszy. Pozdro chlopaki i dziewczyny :P

 

BTW. Tak bylo ze mam problem teraz z powrotem do domu, chyba to wszystko po tej sobotniej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adios-

nie, /me mial pociag o 22.05 do wroca i jechalem z mysiem :D, o 3.30 bylem w domu (taka glupia pora ze nie wiadomo czy spac, czy nie, czy mowic dzien dobry czy dobranoc :D )

 

 

Ogolnie impreze integracyjna uwazam za bardzo udana, kernelrzy zaparzyli duzo bardzo mocno zaparzonej herbatki ;)

 

Chce Tu rowniez podziekowac @gwiazdorowi_online podziekowac za anielska cierpliwosc jaka sie wykazal w tych goracych dniach :)

 

Dziekuje @Filipowi, @mysiowi, @_PaTowi oraz @Jerzemu za przysluge jaka mi wyswiadczyli

 

Prelekcje byly w sam raz, zdjec mam malo :( wrzuce je wieczorem

 

---

Osoby ktorym cos wisze prosze o podanie numeru konta, kwoty i za co wisze na PM/jid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że fod stał się dla mnie motorem do działania. Jak również doło się poznać ciekawych ludzi i facynujące osobowości. No i fakt że przekrój społeczeństwa jest tak naprawde bardzo duży.

Jak zwykłem powtarzać: ,, Jeżeli na danym wykładzie dowiedziałeś się choć jednej rzeczy, której nie wiedziałeś to warto bylo na niego isc'' tak też było w tym przypadku.

 

pz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykłem powtarzać: ,, Jeżeli na danym wykładzie dowiedziałeś się choć jednej rzeczy, której nie wiedziałeś to warto bylo na niego isc'' tak też było w tym przypadku.

Hmmm, też tak uważam. Ja w sumie zostałem ponownie wciągnięty i zamierzam nadrobić zaległości związane z Fedorą i w ogóle Linuksem :) A braki mam niestety, :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mi się spodobało nr 6 z pierwszego linka :)

To co mi się podoba na tym zdjęciu - zniewolony Windows XP pod kontrolą Linuksa.

To czego nie jestem w stanie pojąć - jak to się stało z tymi oczami? Nie chciałem ujawniać za życia swojej demonicznej natury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...