Jump to content
Sign in to follow this  
tofik

Problem Z Kadu

Recommended Posts

problem moj polega na tym że jak w kadu ktos mi napisze wiadomość i część tej wiadomości pokazuje sie w dymku obok migającej koperty to kiedy kliknę na ten dymek aby zobaczyc całość widomości to następuje chyba przrwanie sesji i pokazuje się spowrotem ekran logowania system to F8 i środowisko kde system jest aktualizowany na bieżąco powiedżcie czy ktoś spotkał sie z takim problemem bo mnie on bardzo irytuje

ok znalazłem rozwiązanie na waszym forum można posta skasować

opis problemu

problem moj polega na tym że jak w kadu ktos mi napisze wiadomość i część tej wiadomości pokazuje sie w dymku obok migającej koperty to kiedy kliknę na ten dymek aby zobaczyc całość widomości to następuje chyba przrwanie sesji i pokazuje się spowrotem ekran logowania system to F8 i środowisko kde system jest aktualizowany na bieżąco powiedżcie czy ktoś spotkał sie z takim problemem bo mnie on bardzo irytuje

ok znalazłem rozwiązanie na waszym forum można posta skasować

opis problemu

Hej... mam ten sam problem.. nawet założyłem na forum podobny temat..

Z tego co wywnioskowałem problem polega na jakimś błędzie w QT, ponieważ udało mi się również wysyoać X'y podczas korzystania z Kile, problem może być również wynikiem jakiegoś błędnego wywoływania okien w kadu (ale pewny nie jestem.. nie jestem developerem kadu)...Dziwi mnie jednak fakt że PSI (skonfigurowałem je tak żeby zastępowało kadu) nie wysypuje mi X'ów, a również korzysta z QT.

moja wersja compiza-fusiona pochodzi z repo fusion:

[fusion]
name=Compiz Fusion repository
baseurl=http://www.dfm.uninsubria.it/compiz/fusion/$basearch/
enabled=0
gpgcheck=0

wersja:

$ compiz --version
compiz 0.5.5

Pozdrawiam Rasp...