Jump to content
root4u

Znajdź Dystrybucje Linuksa Na Obrazku :d

Recommended Posts

Kiepscy jesteście ;p Nie trzeba się znać na rybach. Co wam przypomina rozgwiazda ? Jaką dystrybucje ?

Podpowiedź:

Pierwsze litery tych dystrybucji to:

A...

O...

F...

M...

rozdymka to openbsd, no co ty puffiego nie znasz ? :D :D a ten rekin to chyba maskotka VMS :)

Rozgwiazda - Mandriva

Bojownik - Windows 7

Rozdymka - NetBSD czy cuś w tym rodzaju

Więcej grzechów nie pamiętam ;)

Dobrze :D prócz rozdymki openBSD

rozdymka to openbsd, no co ty puffiego nie znasz ? :D :D a ten rekin to chyba maskotka VMS :)

Słusznie a rekin to Annvix - http://distrowatch.com/table.php?distribution=annvix

Brakuje wam jednego najważniejszego, konik morski miał przypominać kształtem "f" od loga w fedorze ale trochę mi nie wyszedł ^^

Brakuje wam jednego najważniejszego, konik morski miał przypominać kształtem "f" od loga w fedorze ale trochę mi nie wyszedł ^^
:lol: no to się ubawiłem :) Konik morski wymiata - i kształt podobny i kolorem pasuje.

Na tej zasadzie, to sobie można kolorowe paski narysować i zapytać z jakimi dystrybucjami się kojarzą (niebieski - Fedora, zielony - SUSE, czerwony - Debian itp).

Nota bene co tam na centralnym miejscu robi coś co multics nazwał "bojownik z W7". Jakieś nowe distro? :P Jak jeszcze Open Source to już w ogóle ekstra :)

A ta trawa obok rozgwiazdy to chyba Debian... B)
Słoneczny rozbłysk u góry to pewnie Solaris, a ten wielki wrak w tle to pewnie HP-UX :P

Ciekawe co oznaczają ukwiały i pozostałe części rafy? :lol: