Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Ex333

Recommended Posts

Guest

Hej,

trzymać kciuki.. w poniedziałek 21.12.2009 podchodzę do egzaminu... będzie to męka ze względu na czas, w sumie 2 części po 3h. Czacha będzie dymić.

Pozdrawiam

Guest

Zdane :)

Egzamini nie był ciężki, ale sporo należało skonfigurować :))) Polecam prep_guida, z którego sam się przygotowywałem. Oczywiści dla tych co nie mają czasu, a chcą się dobrze przygotować, zapraszam do mnie na szkolenie z RHS333 :)))

Pozdrawiam

Zdane :)

Egzamini nie był ciężki, ale sporo należało skonfigurować :))) Polecam prep_guida, z którego sam się przygotowywałem. Oczywiści dla tych co nie mają czasu, a chcą się dobrze przygotować, zapraszam do mnie na szkolenie z RHS333 :)))

Pozdrawiam

Czy jest jakaś specyficzna topologia używana przy tym egzaminie czy jest to po prostu serwer do skonfigurowania?

--

Pozdrawiam

Piotrek

Powiem tylko, że nie jest to jeden serwer do skonfigurowania.

Pozdrawiam

Rozumiem, że NDA zabrania :) Zatem będę potrzebował więcej niż dwie wirtualki w różnych sieciach :)

--

Pozdrawiam

Piotrek

Guest

Moja dobra sugestia to nie patrz ile, ale co. Bo jak wiesz jak skonfigurować podane elementy, to nie ma znaczenia na ilu serwerach to każą zrobić :) Prep_guide naprawdę jest dobry :)

Intersuje mnie ten punkt:

"Configure Postfix and Sendmail to"

Czy rzeczywiscie slowo "and" jest wazne, czy bardziej chodzi o "or". Zawsze konfigurowalem tylko postfixa i nie chce mi sie wdrazac w sendmaila.

Guest _PaT

Zawsze konfigurowalem tylko postfixa i nie chce mi sie wdrazac w sendmaila.

"Wdrozenie" sendmaila sprowadza sie do usuniecia 3 znaków i startu uslugi. Takze tym etapem raczej sie nie przejmuj :P

EDIT: A byc moze dodania trzech znaków - juz sam nie pamietam :)

"Wdrozenie" sendmaila sprowadza sie do usuniecia 3 znaków i startu uslugi. Takze tym etapem raczej sie nie przejmuj :P

EDIT: A byc moze dodania trzech znaków - juz sam nie pamietam :)

Trzymam Cie za slowo :)