Skocz do zawartości

Co Się Dzieje Z Kadu


MC'

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do tego postu chciałbym zapytać, czy macie pomysły jak temu zaradzić?

Zainstaluj http://repo.gospogied.pl/Fedora/fedora-gospogied-0.5-1.noarch.rpm, jeśli nie masz definicji repozytorium fedora-gospogied.

Wydałem dzisiaj kadu-3.0.beta1-5.fc22 skompilowane z qt5.5, ale ciągle wywala się w runtimeie, pewnie injeqt też trzeba przekompilować do qt5.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj http://repo.gospogied.pl/Fedora/fedora-gospogied-0.5-1.noarch.rpm, jeśli nie masz definicji repozytorium fedora-gospogied.

Wydałem dzisiaj kadu-3.0.beta1-5.fc22 skompilowane z qt5.5, ale ciągle wywala się w runtimeie, pewnie injeqt też trzeba przekompilować do qt5.5.

Wielkie dzięki, zainstalowałem kadu-3.0.beta1-5.fc22 bez problemów. Działa w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Od wersji 2.0 mam problem z ikonką w trayu Gnome 3. Ikona jest, ale jej nie widać, tak jakby grafika od ikony nie była wyświetlana. Korzystam z rozszerzenia TopIcons i wcześniej ikona kadu wyświetlała się na górnej belce. Poza tym pojawił się znany problem z wtyczkami do szyfrowania rozmów. Wyskakują komunikaty o braku libqca2.

Znów mam ten sam problem z ikoną kadu w zasobniku systemowym Gnome. Ciekawe gdzie tym razem leży przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Tak nieśmiało zapytam, z racji, że kompilowanie ze źródeł Kadu chyba nie wykrywa za dobrze Injeqt skompilowanego ze źródeł, kiedy ewentualnie będzie repo dla Fedora 24? :)

Nie popędzam, tylko pytam.

Chciałem spróbować z najnowszą betą zobaczyć co się będzie działo, by zgłosić wyniki na forum Kadu (i tutaj jeśli jest życzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subaru przekompilowałem Kadu 3 dla F24, jeśli chcesz pobawić się z najnowszymi rewizjami to możesz pobrać src.rpm, wypakować i zrobić rpmbuild z nowszymi źródełkami. Injeqt też jest w repo i nagłówki powinny być wykrywane, jak zainstalujesz pakiet devel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • WalDo locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...