MC'

Co Się Dzieje Z Kadu

116 postów w tym temacie

Nawiązując do tego postu chciałbym zapytać, czy macie pomysły jak temu zaradzić?

Zainstaluj http://repo.gospogied.pl/Fedora/fedora-gospogied-0.5-1.noarch.rpm, jeśli nie masz definicji repozytorium fedora-gospogied.

Wydałem dzisiaj kadu-3.0.beta1-5.fc22 skompilowane z qt5.5, ale ciągle wywala się w runtimeie, pewnie injeqt też trzeba przekompilować do qt5.5.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zainstaluj http://repo.gospogied.pl/Fedora/fedora-gospogied-0.5-1.noarch.rpm, jeśli nie masz definicji repozytorium fedora-gospogied.

Wydałem dzisiaj kadu-3.0.beta1-5.fc22 skompilowane z qt5.5, ale ciągle wywala się w runtimeie, pewnie injeqt też trzeba przekompilować do qt5.5.

Wielkie dzięki, zainstalowałem kadu-3.0.beta1-5.fc22 bez problemów. Działa w porządku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od wersji 2.0 mam problem z ikonką w trayu Gnome 3. Ikona jest, ale jej nie widać, tak jakby grafika od ikony nie była wyświetlana. Korzystam z rozszerzenia TopIcons i wcześniej ikona kadu wyświetlała się na górnej belce. Poza tym pojawił się znany problem z wtyczkami do szyfrowania rozmów. Wyskakują komunikaty o braku libqca2.

Znów mam ten sam problem z ikoną kadu w zasobniku systemowym Gnome. Ciekawe gdzie tym razem leży przyczyna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znów mam ten sam problem z ikoną kadu w zasobniku systemowym Gnome. Ciekawe gdzie tym razem leży przyczyna.

W kadu 3.0.rc1 wydanym niedawno zrobiono zmiany w trayu, dostosowując go do plasma 5 i chyba się rozwaliło dla starszych typu kde4 :/
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po ostatniej aktualizacji kadu ikonka w trayu wróciła. Nie ma lipy! ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy repo.gospogied.pl/Fedora/ jest dostępne ? Poszukuję najnowszy plik z instalką Kadu na fedorę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy repo.gospogied.pl/Fedora/ jest dostępne?

Ogólnie jest, ale obecnie trwa awaria zasilania, za chwilę powinno wrócić.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak nieśmiało zapytam, z racji, że kompilowanie ze źródeł Kadu chyba nie wykrywa za dobrze Injeqt skompilowanego ze źródeł, kiedy ewentualnie będzie repo dla Fedora 24? :)

Nie popędzam, tylko pytam.

Chciałem spróbować z najnowszą betą zobaczyć co się będzie działo, by zgłosić wyniki na forum Kadu (i tutaj jeśli jest życzenie).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Subaru przekompilowałem Kadu 3 dla F24, jeśli chcesz pobawić się z najnowszymi rewizjami to możesz pobrać src.rpm, wypakować i zrobić rpmbuild z nowszymi źródełkami. Injeqt też jest w repo i nagłówki powinny być wykrywane, jak zainstalujesz pakiet devel

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta