Skocz do zawartości

Fedora 15 - Data Wydania


mcaffey

Rekomendowane odpowiedzi

Warto pobierac i instalowac. Dziala po prostu wszystko, tak samo jak w F14, tylko szybciej sie wlacza i jest Gnome3. Jedyne problemy moga byc z kmodami z rpmfusion, bo nie wszystko jest aktualne i trzeba troche ruszyc rpmbuilda, wiec dla posiadaczy bloadcoma, czy nvidii instalacja kompilatora nie jest od rzeczy. Siedze na becie drugi dzien i kompletnie nie mam potrzeby uzycia bugzilli. Nie znalazlem nawet jednego, glupiego buga, który nawet kwalifikowalby sie na przejrzenie googla i sprawdzenie jak to poprawic.

 

Instalowalem z formatem / i usunalem wczesniej konfig Gnoma. Okazalo sie, ze niepotrzebnie, bo na drugim koncie tego nie zrobilem i dziala swietnie. W instalatorze nic sie nie zmienilo, zaleznosci do pakietów sa w porzadku (jak ja Fedore), kodeki mam, gra i buczy. Dla domowego kompa nie ma sensu czekac.

 

I pomylilem sie, jednak w standardzie jest Python 2.7, ale trójka i pare modulów jest w repo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to ja juz mam najnowsza fedore wszystko dziala szybciej o 2 razy niz na starej wersji :P a najlepsze jest to ze to dopiero beta i zapowiada sie calkiem konkretny produkt... :P

 

pierwszy bug przy starcie nie moze utworzyc folderu "run" ale system przechodzi dalej i tak laduje sie szybciej niz starsza wersja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nawet jednego, głupiego buga, który nawet kwalifikowałby się na przejrzenie googla i sprawdzenie jak to poprawić.

Fedora - creating better future ;)

 

Ja tam jeszcze przecierpię jakoś do wydania stabilnego, jednakże zacznę powoli robić porządki bo znowu zastanie mnie data i wszystki będzie "na hurra"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Gdzieś czytałem, że Fedora 15 (oczywiście mowa o wersji stabilnej a nie o becie) ma wyjść w okolicach maja tego roku. Wiecie może, czy to jest potwierdzona informacja ? Czy raczej w okolicach maja się pojawi, czy już wiadomo, że raczej będą przeciągnięcie (jak długie) ? Bardzo nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie - stąd ten temat ;) Pozdrawiam

witam

wersja stabilna fedory 15 pojawi sie 25 maja po tym terminie powinna byc ogolnodostepna pozdrawiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości warto dodać, że jak się poszuka po serwerach - http://mirrors.fedoraproject.org/publiclist - to można znaleźć ISO nawet kilka dni wcześniej. Ponadto na krótko przed premierą są dostępne wersje RC, które zwykle różnią się od finalnej tylko kilkoma szczegółami, albo niczym się nie różnią po zmianie nazwy pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...