Jump to content
Sign in to follow this  
hostilit

Dobry Hosting

Recommended Posts

Witam, chciałbym poznać wasze opinie na temat firm które świadczą usługi hostingowi są jakieś które moglibyście szczególnie polecić bądź odradzić? Dzięki za wszelkie info.

Ja mam hosting w ovh.pl, była u nich taka promocja 2 lata za free i póki co nie narzekam.

Troche zalezy, do czego chce sie taki hosting, ale ogólnie wedlug mnie firma biznes-host.pl jest calkiem dobra ma szybkie i sprawne serwery i nigdy nie mialem z nimi problemu, ale w sumie nie wiem tez co oferuje konkurencja.

Edited by Sorror

Jesli chodzi o sprawdzony przeze mnie to piggyshare.com. Duze pliki, duzo miejsca, szybki transfer a i dla wyjadaczy mozliwosc zarobku :)

Edited by Sorror
Wyrzucony link z refem
  • Downvote 2

Mam konto na www.hostname.pl i działa super bo na NGINX.

Mało jest hostingów na tym serwerze WWW, większość na wolnym Apachu.

Polecam ovh.pl. Za 200-300zł można mieć fajny serwer.

Nie wiem czy znacie firme quicksnake.pl . Jest to czeska ekipa hostingowa, ktora swoje doswiadczenie i mozliwosci przerzuca na nasz grunt. Niby jest to operator hostu jakich u nas wiele. Jednak dysponuja pewnym przykuwajacym uwage atutem. Swoim klientom proponuja zrobienie strony za darmo. Wystarczy ze kupisz u nich pakiet standard za 40 zl i juz mozesz sobie zamowic strone pod walsne wymogi.

• Downvote 1

Hekko. Konto za 7 dyszek, domena PL w cenie i 6 serwisów na koncie - wszystko śmiga, nie zauważyłem żadnych padów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...