Skocz do zawartości

Popularność Środowisk Graficznych


adam_993

Rekomendowane odpowiedzi

Inne:

* przez 10% czasu używam OpenBox (trudno powiedzieć kiedy, jak mi się zachce :) ). Proszę tego nie podciągać pod LXDE, bo poza OpenBox nic nas nie łączy. Wprawdzie OpenBox to tylko manager, ale jak się doda do tego kilka aplikacji to już środowisko, więc nie wiem na ile wpisuję się to w Twoją ankietę.

 

* jak sobie w końcu sprawię większy monitor, to pomęczę Awesome (lub inny manager zarządzające oknami w ten sposób, chociaż Lua kusi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnome jest na codzień, jednakże z powodu ostatnich przejść (temat w tym samym dziale) korzystam na przemian z LXDE, bowiem przypomina nieco KDE 3.5, a póki nie wymyślę jak przekompilować niejakie Trinity, to tylko te dwa środowiska wchodzą w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lapku Gnome, w pracy Gnome/WinXP, ale czasem sobie odpale WindowMaker. Gnome3 ma z nim wiele wspólnego, zapewne (przed)macosx-owe korzenie maja tu cos do rzeczy: uruchamianie programów z bocznego panelu i zaznaczanie w nim odpalonych aplikacji, dokladanie pulpitów jak brakuje, specyficzne minimalizowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym jeszcze sie zapytac, ile na start pobieraja RAM wasze srodowiska graficzne? Najlepiej bez niepotrzebnych aplikacji.

Oj, poszukalbys, bo to sie co chwile przewija na forum.

Do tego zadna informacja nie jest na 100% poprawna, bo kazdy ma wlaczone inne serwisy. "Niepotrzebne" jest pojeciem wzglednym. Mnie niepotrzebne sa serwisy nfs, raid, lvm, ip6tables a to tez "zre" troche.

Za to uruchamiam sobie przy starcie conky, który imho jest potrzebny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...