Skocz do zawartości

Aero2 - Działające Modemy


thof

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, bo to jest modem produkowany dla Vodafone, tylko te modemy nie maja simlocka, w przeciwienstwie np. do Playa, dlatego mozna ich uzywac w dowolnej sieci. Gosc http://allegro.pl/sklep/3066898_martinineo ma jakies tanie dojscie do tych modemów i w ten sposób rozkrecil niezly biznes :) Konkretnie to kupilem z tej aukcji http://allegro.pl/huawei-k3765-hv-modem-usb-aero2-antena-aero-2-i1837454828.html jak widac sprzedal juz ok. 70 modemów, a ma otwartych co najmniej kilka innych aukcji z tym modemem.

 

Jeszcze co do internetu na komórke to mozna bez abonamentu (znajomy cos ostatnio wspominal mi, ze jest zadowolony z simplusa) tylko sa smiesznie male limity i wcale nie jest odczuwalnie szybciej. A tak porównujac na oko to w Aero2 mam mniejsze opóznienia, chociaz tez sa wyrazne.

 

EDIT: A i nie masz co sie tak bardzo spieszyc z kupowaniem modemu, bo na karte trzeba czekac ok. miesiaca. No chyba, ze przyspieszyli, ale watpie. Ja wyslalem jakos 5 wrzesnia umowe to przyszla do mnie 3 pazdziernika. Teraz jest inaczej, bo mozna zlozyc zamówienie online i dodatkowo mozesz osobiscie przejsc sie do punktu na terenie Warszawy to moze bedzie szybciej. Do zmiany regulaminu 5 wrzesnia mozna bylo odbierac tylko osobiscie na terenie Warszawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Na pewno pójde osobiscie - daleko nie mam ;)

 

Z Internetem z Play to juz od kilku osób slyszalem, ze wcale tak rózowo nie jest. Ciekawe jak inne sieci, ale to juz chyba na zupelnie inne forum.

 

{EDIT]

Modem i tak kupie, bo jak nie Aero 2 to przez jakas inna siec wczesniej czy pózniej dostep bede musial kupic.

Edytowane przez WalDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...