Jump to content
Guest _PaT

Zmiany Na Forum

Recommended Posts

TEST

TEST

test

test

Problem jest z Chrome. Z Firefoksa (konkretnie z Waterfoksa pod windą) działa. W Chrome to się nawet wylogować nie mogę :)

Jeszcze jeden test z Opery. Też jest OK. Czyli to Chrome v.24.x jakiegoś babola ma.

Dzięki za info. W takim razie Panie Administratorze będę to jeszcze testował :)

Guest _PaT

Problem jest z Chrome. Z Firefoksa (konkretnie z Waterfoksa pod windą) działa. W Chrome to się nawet wylogować nie mogę :)

Ja też z Chrome nie mogę się wylogować. Co ciekawe, gdy utworzę okno incognito, to mogę :)

Ja też z Chrome nie mogę się wylogować. Co ciekawe, gdy utworzę okno incognito, to mogę :)

Czyli cache? Bo incognito nie cache'uje informacji.

W Firefox wszystko działa. Mam też dostęp do panelu administratora.

[EDIT]

Ano cache....

W Chrome: Ustawienia→Pokaż ustawienia zaawansowane...→Wyczyść dane przeglądarki→Zaznaczyć "Opróżnij pamięć podręczną" oraz "Usuń pliki cookie oraz inne dane witryn i wtyczek" (inne opcje wg uznania)

Po restarcie wszystko działa.

Guest _PaT

Próba zapisania zmian na wiki kończy się błędem Wallf 403.

[Edycja] Przy podglądzie zmian jest to samo.

Proszę spróbować teraz.

Przy następnym raporcie proszę również o konkretną stronę, co oszczędzi mi czas na przeszukiwanie logów.

A u mnie na tablecie z androidem 2.3.3 - domyślna androidowa przeglądarka pokazuje komunikat "zbyt wiele przekierowań do serwerów "  i nie chce wyświetlić forum .

Przed zmianami tego problemu nie było  :blink:

Guest _PaT

Ja posiadam tylko 4.0 i 4.1, gdzie jest ok. Możesz przesłać więcej szczegółów? Czy łączysz się przez sieć GSM?

Ten drugi link "Kategoria:W_budowie" .... :)

Ten pierwszy mógłby faktycznie mieć podłączony jakiś szablon, chociaż szczerze mówiąc nie pamiętam, żeby kiedykolwiek ta część została wypełniona treścią.

Tak czy inaczej - dzięki za sygnał. Z drugiej strony nie traktowałbym wiki jako części forum, bo to zupełnie inny skrypt.