Skocz do zawartości
Gość _PaT

Zmiany Na Forum

Recommended Posts

Gość _PaT   
Gość _PaT

Ten sam problem: WALLF 403: Possible attack detection

Chciałem zmodyfikować: http://wiki.fedora.pl/wiki/Poradnik

Nie działa ani Zapisz ani Podgląd. Przeglądarka: Firefox.

Dzięki za raport. Przepraszając za zwłokę melduję, że poprawiłem :) mod_security uznawał, że przesyłany form zawiera kod XSS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
darekkkk    0

Cześć,

Chciałbym zasygnalizować, że pod Firefoksem (pod Operą jest ok), po kliknięciu w odnośnik "Poradnik" pojawia się komunikat:

"WALLF 403: Possible attack detection".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@WalDo    260

Też to zauważyłem kilka razy. Nie zależy to od przeglądarki. Trzeba chwilkę odczekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ruus    0

Witam, dopiero się zarejetrowałem ale chciałem właśnie zgłosić, że miałem z tym olbrzymie problemy. Po wypełnieniu formularza i zatwierdzeniu wyskoczył błąd PROXY, a jak już udało mi się zarejestrować, to przy aktywacji był taki błąd: "WALLF 403: Possible attack detection".

Dodatkowo nie wiem czy jestem ślepy, czy po prostu na stronie/forum nie ma nigdzie jakiegoś kontaktu do administracji, gdyż gdy wywalało mi te błędy chciałem to zgłosić i niestety nie znalazłem żadnego sposobu żeby się z wami skontaktować. Chyba że jakiś mail jest gdzieś podany a ja jestem ślepy to sorry :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@Sorror    18

Kontaktu generalnie nie ma, tzn dla osób niezalogowanych :) Z mod_security niestety musimy żyć, koledzy administrujący serwerem widzą w nim wartośc dodaną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@szef    1

Generalnie sytuacja jest już opanowana i takowe błędy nie powinny się pojawiać w razie czego proszę o odpowiedz w tym temacie dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zaba2    0

Napisałem temat klikam żeby go wysłać i wyskakuje Wallf 403: Possible attack detected.

Moja przeglądarka to firefox.

No dodam jeszcze tyle że nie mogłem się zarejestrować bo wyskakiwał błąd proxy. Próbowałem kilka razy i nic, jak już sobie darowałem to forum to przyszło kilka powiadomień na maila z linkiem potwierdzającym założenie konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@szef    1

@Zaba2 generalnie jeśli taka sytuacja się zdarzyła to możliwe, że zbyt długo pisałeś tego posta i twoja sesja się zakończyła (dostałeś time-out) i poszło zabezpieczenie w postaci komunikatu "Wallf 403: Possible attack detected".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@szef    1

Witam wszystkich użytkowników naszego forum.

Chciałbym Was poinformować, że w ten weekend tj. 25- 26 marca forum fedora.pl będzie niedostępne z powodu prac konserwacyjnych i aktualizacyjnych. Z góry przepraszamy za niedogodności, jednocześnie informujemy, że postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@szef    1

Informuję, że w dniu wczorajszym nasze forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji IPS4.

Aktualnie mogą wystąpić problemy z dostarczaniem wiadomości e-mail w zakresie powiadomień i komunikatów wysyłanych przez system. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Wszelkie uwagi wynikające z wdrożenia nowej wersji proszę zgłaszać w tym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta