Jump to content

Recommended Posts

Fedora 19 nie lubi Javy chyba

Zainstalowałem openjdk i śmiga tylko, że ciągle mi wyskakuje - PLUGIN CRASHED

Muszę odświeżyć stronę i śmiga od nowa, tyle że znowu na jakąś minutę.

Mam wywalić to badziewie i zainstalować Sun ?

Gdzie szukać jakiś sensownych logów ?

W przeglądarce wyskakuje mi okienko żebym kontynuował, klikam i za jakiś czas Plugin crashed.

Biorę odśwież i znowu zaczyna śmigać, tyle że strasznie wolno (testowane na operze i firefoxie)

O dziwo, stronki takie jak kurnik działają, choć tylko na test, bo nie wiem czy jakbym pograł to będzie dalej śmigać.

Mnie przede wszystkim chodzi o panel administracyjny do HP

W F18 działało :/

Są programy, które lepiej działają na OpenJDK, a inne lepiej na Oracle. Nie ma żadnego problemu mieć obydwie. Warto z tego względu mieć ze dwie przeglądarki. Firefox byś miał z openjdk, a Opere, czy seamonkey z javą oracle tylko do tych paru programów, które działają na niej lepiej.

Gdzie szukać jakiś sensownych logów ?

W przeglądarce wyskakuje mi okienko żebym kontynuował, klikam i za jakiś czas Plugin crashed.

Biorę odśwież i znowu zaczyna śmigać, tyle że strasznie wolno (testowane na operze i firefoxie)

O dziwo, stronki takie jak kurnik działają, choć tylko na test, bo nie wiem czy jakbym pograł to będzie dalej śmigać.

Mnie przede wszystkim chodzi o panel administracyjny do HP

W F18 działało :/

jak odpalisz firefoxa z konsoli to wydaje mi się że komunikaty o błędach (w zasadzie wszystko) będą zrzucane na konsolę

Jak zainstalować jave ORACLE. Wszedłem na stronie dałem otwórz coś tam sie instalowało ale na końcu wywaliło że błąci i nstalacja nie ukończona pomyślńie

@blebleble - zacznij od przeczytania "Poradnika" na wiki. Link na belce nad forum.

Potem przeszukaj forum (to dotyczy też drugiego założonego przez Ciebie tematu dot. spolszczenia systemu).