Skocz do zawartości

Vidalinux


Ireq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam !

zainstalowalem sobie vidalinuxa i troszke sie rozczarowalem bo dobija mnie to ze nie moge uzywac zadych paczek tzn. rpm ani nic w tym stylu tylko wszystko kapilowac ze zrodel :( Umie ktos i moglby mi powiedziec jak ( i skad sciagac) obsluge RMPow w tej dystrybucji ?? Takze dobija mnie ciagly komunikat ze brakuje mi biblioteki GLIB-1.2.2 :/ zainstalowalem GLIBA-2.6.0 i dalej mi to pokazuje i tym samym nie moge zainstalowac ani skype, ani xmms-a ani nawet kadu :( JAK KTO KUMATY JEST to porsze o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

[uwaga]

Wiec zaczalem robic forum o Vidalinux OS i mozecie tam zadawac swoje pytania, rejestrowac sie i takie tam... Generalnie nigdy sie nie spotkalem z ta dytrybucją, ale ja społeczniak stary jestem to zrobiłem.. I pamiętajcie.. możecie to olać z góry.. ale baza mysql i dobry serwer drogą nie chodzi.. możecie stworzyć coś fajnego... a moge to po prostu skasować...

http://www.konnekt.com-connect.pl/alien/forum

 

Jak sie rokreci to zaangazuje w to koleszkow, ktorzy sie bardziej znaja, kupie domene.. dodatkowy transfer itp. :)

przydaloby sie kilku moderatorow tez, bo ja to przeciez nie wiem o co biega tam...

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia drodzy zlinuksowani koledzy :P

[/uwaga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydaloby sie kilku moderatorow tez, bo ja to przeciez nie wiem o co biega tam...

Ja mogę nim zostać :D . Jakiś czas miałem te distro. Teraz na gentoo ide :D . Ale vida jest prostrza. Wybrałem gentoo tylko ze względu na szybkość

 

ps ten INVSION można by było zmienić na coś innego B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydaloby sie kilku moderatorow tez, bo ja to przeciez nie wiem o co biega tam...

Ja mogę nim zostać :D . Jakiś czas miałem te distro. Teraz na gentoo ide :D . Ale vida jest prostrza. Wybrałem gentoo tylko ze względu na szybkość

 

ps ten INVSION można by było zmienić na coś innego B)

No, gratulacje nowy moderatorze, nowego forum :) W sumie to ja też jestem moderatorem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, gratulacje nowy moderatorze, nowego forum :) W sumie to ja też jestem moderatorem :P

Moderator moderatorem, ale żeby sobie pomoderowac, to trzeba mieć co :P

A tam jeszcze narazie lekkie pustki :P

Jakie pustki? Moderatorzy mają pełne ręcę roboty - poprawiają sobie nawzajem ortografy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...