Jump to content
Sign in to follow this  
Captaii

Poszukiwani Programiści Do Współpracy Nad Grą Online

Recommended Posts

Witam

 

Poszukujemy programistów do współpracy nad graficzno tekstową grą przeglądarkową w klimatach fantasy. Nasza gra bazuje na nowej i ciekawej koncepcji fantasy, dając graczowi możliwość wcielenia się w istoty jakimi nie miał okazji grać jeszcze w żadnej grze przeglądarkowej, ani polskiej, ani zagranicznej.

Koncepcja gry jest naprawdę bardzo intrygująca, możliwości jakie przygotowaliśmy dla graczy również. Mam podstawy sądzić, że zainteresuje ona wiele osób i może się okazać hitem.

Nie chcę rozpisywać się tutaj w publicznym wątku o czym dokładnie będzie nasza gra. Więcej szczegółów mogę udzielić w kontakcie przez email.

 

Nasz team na chwilę obecną składa się z trzech osób. Ja jestem szefem i pomysłodawcą całego projektu, odpowiadam za projekt gry, mechanikę, fabułę, content i kilka innych rzeczy, a w przyszłości także reklamę, wypromowanie projektu, administrowanie itd. Po za mną w projekcie jest jeden programista oraz grafik.

 

Potrzebujemy programistów którzy kodują w pythonie/django i orientują się także w HTML5 i CSS3.

 

Za pracę niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować stałego wynagrodzenia (choć bardzo byśmy chcieli), ale gra nie jest non-profit i będzie znajdował się w niej system mikropłatności premium, z którego mogą być całkiem spore zyski, jeśli gra osiągnie sukces. A te zostaną rozdzielone pomiędzy całym teamem tworzącym grę, zależnie od wkładu w nią (im większy wkład w grę ma dana osoba tym większy % z zysków jej przysługuje).

 

Zainteresowani proszę aby pisali na mój adres email: [email protected]

 

 

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...