Jump to content
Sign in to follow this  
redspider

Fedora...fedora...fedora...

Recommended Posts

Kilka lat temu (6-7) miałem do czynienia z pierwszą instalacją linuxa mandriva na swoim nowiutkim komputerze ze sklepu fakt faktem mam płytę do dzisiaj ale system jakoś mi nie pod pasował i tak aż do wczoraj gdy szukając czegoś innego ściągnełem płytkę a raczej obraz live cd fedora systemu.

 

Jestem pod BARDZO dużym wrażeniem jeśli chodzi o funkcjonalność tego linuxa jeśli chodzi o te kilka lat to dzisiaj system zrobił na mnie kolosalne wrażenie i muszę podziękować polskiej społeczności że dzięki tym ludziom fedora ma dzisiaj spolszczenie ! Wielkie propsy w ich stronę, mam nadzieję że znajdę tu wiele odpowiedzi bo jako świeżak na pewno będę dużo pytał, ba - czytając forum po prostu wypowiedzi ludzi , którzy wiedzą o co chodzi widać tu profesjonalne podejście do użytkowników i ludzi całkiem potrzebujących pomocy.

 

A tak na wstępie to chciałem się przywitać, miło mi powitać wszystkich zainteresowanych tym postem oraz pomysłodawców tego serwisu. :)  :)  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez ciebie prawie sobie przypomniałem konfigurację ciągle rozłączającego się wifi przez ndiswrappera i plik xorg.conf. ble :)

 

Witaj na forum.

+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum prawdopodobnie najlepszej dystrybucji Linuksa w kosmosie (no co, trzeba zachęcić ludzia trochę xD).

 

Mandriva była...hm...właściwie niewiele mogę o niej powiedzieć bo nigdy nie działała mi dłużej niz próby zalogowania się kończące się wykrzaczeniem spowrotem do ekranu logowania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wracając do tematu postanowiłem zainstalować fedorkę na stałe w swoim pc zobaczę po testuję bynajmniej sterowniki są jakieś konkretne, w laptopie nie wiem czy jest sens bo stary trochę jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×