Skocz do zawartości

Fedora 21 - Jak Wyłączyć Animacje Okien


DEMON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wie ktoś jak wyłączyć animacje okien w gnome 3.14.2 - wczoraj zainstalowałem fedore 21 i strasznie mnie ta animacja chowania sie okien denerwuje - w F20 jakoś to wyłączyłem ale szczerze teraz nie pamietam za pomocą jakiego narzedzia to zrobiłem. 

 

I tak przy okazji działa komuś na F21 aplet "TOPICONS" podstawowa apka a nie działa ,  w komentarzach do tej apki też  komuś nie działa na najnowszej F21 - instaluje się wszystko cacy ale po uruchomieniu nic sie nie pojawia na belce - bez tego ani rusz. 

 

Dziękuje 

 

 

Edit : sam sobie pomogę ;)

 

Można sobie pomóc z gnome shell aplikacją " Impatience" i ustawić parametr jak szybko maja chodzić animacje - szybciej lub wolniej - rozwiązanie na około ale jest narazie ok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Top Icons, to mnie działa bez problemu - Fedora 21, w pełni zaktualizowana. Sprawdziłem to nawet przy pisaniu tego postu.

 

PS: Wyłączanie animacji w GNOME 3 to może być karkołomne zadanie - nie wiem, czy da się to tak łatwo odseparować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w F20 - była opcja wyłaczenia animacji okien - kiedyś w gconf-edytor mozna bylo - ale po po 3 dniach uzytkowania już sie przyzwyczaiłem a co do topicons coś u mnie szwankuje zastąpiłem go TASKBAR też daje rade. Dzięki za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...